«Укрпошта» відкрила відділення у Херсонській області

14

Стаціонарне відділення стане базою для мобільних послуг.

«Укрпошта» відкрила відділення у Херсонській області.  Фото: Прес-служба Міністерства з питань реінтеграції

У селищі міського типу Велика Олександрівка на Херсонщині Укрпошта відновила роботу стаціонарного відділення. Для українців це насамперед означає відновлення соціальних платежів. Йдеться не лише про пенсії, а й про виплати за спецпроектами. Росія тим часом вважає Херсонську область своєю територією. Там тривають запеклі бої.

«Укрпошта» вже виплатила селянам понад мільйон гривень

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій повідомляє початок виплат. У перший день роботи відділення у Великій Олександрівці 391 особа отримала по 1 200 гривень (33 євро) у рамках спільного проекту Мінреінтеграції, Червоного Хреста та «Укрпошти». Також реалізується новий проект, спільний із Міжнародною організацією з міграції. Близько 400 осіб отримали допомогу у розмірі 2200 гривень (62 євро). У Великій Олександрівці проживають приблизно три тисячі українців.

За два-три найближчі дні пошта передбачає провести всі виплати в рамках обох проектів. Виплачено кілька мільйонів гривень пенсій за весь термін перебування під російською окупацією. Стаціонарне відділення у Великій Олександрівці «Укрпошта» хоче зробити опорним – це райцентр. Мобільний підрозділ має охопити послугами 73 найближчі деокуповані села.

До середини листопада керівництво «Укрпошти» має намір відкрити стаціонарні відділення ще у п’яти звільнених населених пунктах Херсонської області.

«Укрпошта»: не просто марки і не лише пенсії

Відділення поштового підприємства в Україні не лише надають звичні послуги доставки та займаються соціальними виплатами. З початку війни «Укрпошта» стала своєрідним голосом України у світі. Марки, присвячені боротьбі українського народу, продаються на міжнародних маркетплейсах eBay та Amazon. Знаки поштової оплати, присвячені затонулому флагману чорноморського флоту крейсеру «Москва», стали бестселерами та раритетами. На eBay ці марки продавали за 25–35 доларів.

“Укрпошта” скористалася трендом. Вона стала першим у світі поштовим підприємством, яке має свої магазини на найбільших світових маркетплейсах. Частину доходів із продажу «Укрпошта» перераховує на потреби ЗСУ. Нещодавня зухвала акція цього акціонерного товариства – «захоплення Кремля». Гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський видав наказ про відкриття відділення №10300 на території московського Кремля «для надання поштових та психологічних послуг».

Читайте також:  Країни G7 надіслали "сильний сигнал" Україною

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :