Українські війська звільнили від окупантів сім населених пунктів

25

Україна заявляє, що досягає успіхів у своєму контрнаступі проти російського вторгнення. Але ворог чинить запеклий опір, використовуючи міни, артилерію та безпілотники.

 

Українські війська звільнили від окупантів сім населених пунктів

Під час контрнаступу українські війська, за власною інформацією, звільнили від російської окупації сім населених пунктів.

У Запорізькій області на двох дільницях минулого тижня росіяни були відкинуті на три-сім кілометрів, повідомив на прес-конференції в Києві представник Генштабу Олексій Громов. «Відновлено контроль над 100 квадратними кілометрами української території».

У східній частині Донецької області українські підрозділи наступатимуть далі на південь і північ від міста Бахмут, яке контролює Росія, додав Хромов. Водночас заступник міністра оборони Ханна Мальяр наголосила, що противник чинить «запеклий опір». Просування українських військ заважають щільні мінні поля, вогонь важкої артилерії та так звані безпілотники-камікадзе, сказала вона. «Ворог не здає свої позиції так просто», – сказала Малджар.

Україна протистоїть російському вторгненню трохи більше ніж 16 місяців. Минулого тижня Київ розпочав довгоочікуваний контрнаступ. Його мета – звільнити усі українські території, окуповані російськими військами. До них входить чорноморський півострів Крим, який був анексований Москвою в 2014 році.

Читайте також:  Більше нема діючих бункерів у NRW

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я