Україна зруйнує Кримський міст, коли поверне Крим

21

Керівник ГУР України Кирило Буданов про повернення анексованого Криму.

Україна зруйнує Кримський міст

Якщо російську анексію українського півострова Крим від 2014 року буде звернено назад, Україна зруйнує Кримський міст. На цьому наголосив керівник Головного управління розвідки України (ГУР) Кирило Буданов.

«Кримський міст – це символ, який буде знищено. Коли Крим повернеться, цей міст перестане існувати. Ця артерія насправді нікому не потрібна», – сказав голова української розвідки Буданов. Водночас, він відкинув звинувачення в тому, що вибухи на Кримському мосту на початку жовтня були влаштовані його спецслужбою ГУР.

Україна зруйнує Кримський міст у разі приєднання Криму: заяви голови ГРУ після атаки на об’єкт

8 жовтня вибух потряс 19-кілометровий міст, що сполучає Росію та анексований чорноморський півострів Крим. Приблизно через сім із половиною місяців після початку агресивної війни Росії проти України стратегічно та символічно важливий проект президента РФ Володимира Путіна «Серце» серйозно пошкодили.

Кілька днів тому президент України Володимир Зеленський вкотре заявив, що Київ не має жодного відношення до передбачуваного нападу на Кримський міст. Український лідер назвав можливу причину вибуху внутрішньополітичні конфлікти в Росії.

“Наскільки я знаю, ми точно не замовляли цього”, – заявив Зеленський.

У свою чергу президент Росії Володимир Путін звинуватив українську розвідку у пошкодженні Кримського мосту.

«Немає жодних сумнівів. Це терористичний акт, спрямований на знищення найважливіших об’єктів громадянської інфраструктури Росії», – сказав Путін.

Ескалація війни в Україні: розмови про зброю масової поразки

Раніше Росія заявила, що Україна готується застосувати брудну бомбу. Києва різко відкинув ці звинувачення. За словами президента Володимира Зеленського, це твердження свідчить про те, що Москва сама планує щось «брудне». Він закликав світову спільноту рішуче протистояти ескалації Росією війни, якій вже рівно вісім місяців.

Читайте також:  Путін хоче знищити Україну як державу — ISW

Заяві Зеленського передували телефонні переговори міністра оборони Росії Сергія Шойгу з міністрами країн НАТО – Великобританії, Франції та Туреччини.

У неділю Шойгу повідомив, що Україна хоче скинути бомбу, заражену ядерним матеріалом, щоб звалити за це провину на Росію. Міністр оборони Великобританії Бен Уоллес та держсекретар США Ентоні Блінкен заявили про неправдоподібність слів Кремля.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я