Україна використовує безпілотники проти втечі призовників

11

На початку війни було видано наказ про заборону на виїзд призовників віком від 18 до 60 років. Запобігли понад 20 тис. виїздів.

Україна використовує безпілотники проти втечі призовників

Прикордонна служба України заявляє, чи використовує безпілотники проти втечі призовників за кордон. У п’ятницю в південному районі Одеси на кордоні з Республікою Молдова запобігли 14 спроб незаконного виїзду із країниповідомила прикордонна служба

У чотирьох випадках для повітряної розвідки використовувався безпілотник, йдеться у повідомленні. Прикордонники опублікували відеозапис. Судячи з відеозапису, чоловіки намагалися незаконно перетнути кордон.

Знову і знову чоловіки в Україні намагаються ухилитися від виконання завдання боротьби з агресивною війною Росії шляхом втечі. За словами прикордонників, підозрювані зв’язалися Інтернетом з організаторами, які мали показати їм шляхи відходу в обмін на оплату у розмірі 2 000 доларів США (близько 1 893 євро).

Втікачі потонули в прикордонній річці

З початку російського вторгнення, яке почалося понад 20 місяців тому, українські прикордонники стверджують, що їм вдалося запобігти втечі. 20 тис. військовослужбовців на заклик. Втікачів неодноразово затримували на «зеленому кордоні», особливо з Румунією та Молдовою. Були також випадки, коли чоловіки тонули в річці Тиса (Тиса) на кордоні з Румунією та Угорщиною. Декілька людей також стали на смерть при втечі через Карпати.

На початку війни було видано наказ про загальну мобілізацію із забороною на виїзд призовників у віці від 18 до 60 років. У країні поширені недійсні дозволи на виїзд. За даними статистичного агентства ЄС Eurostat, більше 650 тис. українських чоловіків віком від 18 до 64 років зареєстровані як біженців у 27 країнах ЄСа також у Норвегії, Швейцарії та Ліхтенштейні.

Читайте також:  На Рівненщині мати загиблого Героя віддала гроші на облаштування спортивного майданчика

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я