Глава “Хезболли” зустрівся із заступником голови ХАМАС

7

Досі глава ліванської «Хезболли» не виступав публічно з початку війни у ​​Газі. Наразі відбулася зустріч із представниками ХАМАС. На ній був присутній лідер «Ісламського джихаду».

Глава "Хезболли" зустрівся із заступником голови ХАМАС

Глава «Хезболли» зустрівся із заступником голови ХАМАС

Глава «Хезболли» Хасан Насралла зустрівся з високопоставленими представниками руху ісламістів ХАМАС та бойової палестинської організації «Ісламський джихад» (ІДП). Про це повідомила прес-служба “Хезболли”.

Насралла зустрівся із заступником голови ХАМАС Саліхом аль-Арурі та лідером ІДП на палестинських територіях Сіадом Почалі, щоб обговорити «останні події в регіоні».

Вони обговорили, що «вісь опору (проти Ізраїлю) має зробити в цей непростий період, щоб здобути реальну перемогу опору в Газі та Палестині», додали в «Хезболлі». Мета – зупинити «віроломну та жорстоку агресію проти нашого народу», йдеться у повідомленні.

«Хезболла» опублікувала фотографію зустрічі, місце та час якої не було вказано. На стіні поруч із чоловіками зображено портрети покійного лідера іранської революції Рухолли Хомейні та нинішнього глави держави аятоли Алі Хаменеї.

Жодних публічних заяв Насралли

Шиїтська організація «Хезболла» («Партія Бога») була створена у 1982 р. за підтримки Ірану у відповідь на вторгнення Ізраїлю до Лівану. З того часу вона веде не лише політичну, а й насильницьку боротьбу з Ізраїлем. Протягом багатьох років Насралла жив на самоті і після початку війни в Газі так і не виступив публічно.

У війні між Ізраїлем і рухом ХАМАС, що підтримується Іраном, існує побоювання, що проіранська «Хезболла» може виявитися втягнутою в бойові дії. «Хезболла» вважається набагато небезпечнішою для Ізраїлю, ніж ХАМАС, що править сектором Газа.

Читайте також:  "Москва заманює іммігрантів із Азії"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я