Росія зупиняє договір про роззброєння

38

«Повторю: не виходить із договору, а саме припиняє свою участь. Але перш ніж повернутися до обговорення, ми повинні для себе зрозуміти, на що все-таки претендують такі країни, як Франція та Великобританія, і як ми враховуватимемо їх стратегічні арсенали, тобто сукупний ударний потенціал альянсу».

 

Путін: Росія припиняє договір про роззброєння

Президент Росії Володимир Путін оголосив про зупинення дії останнього великого договору зі США про ядерне роззброєння.» Це не вихід, а зупинення дії договору «Новий старт», сказав глава РФ у вівторок у Москві. Росія припиняє договір про роззброєння – там його називають СНО-3 чи ДСНО.

Володимир Путін сказав наступне: «Повторю: не виходить із договору, а саме припиняє свою участь. Але перш ніж повернутися до обговорення, ми маємо для себе зрозуміти, на що все-таки претендують такі країни, як Франція та Великобританія, і як ми враховуватимемо їх стратегічні арсенали, тобто сукупний ударний потенціал альянсу», — цитує його РИА Новости.

«Це театр абсурду якийсь»

Глава держави нагадав, що на початку лютого НАТО вимагає від Росії «повернутися до виконання» ДСНО, включаючи допуск на ядерні оборонні об’єкти. «Ну навіть не знаю, як це назвати, це театр абсурду якийсь. Нам відомо, що Захід прямо причетний до спроб київського режиму завдати ударів по базах нашої стратегічної авіації», – сказав Путін. Він зазначив, що використані для цього безпілотники були «оснащені та модернізовані за сприяння натовських фахівців». «А тепер вони ще хочуть оглядати наші оборонні об’єкти. У сучасних умовах сьогоднішнього протистояння це звучить як якесь марення просто», — наголосив Путін.

“При цьому ніхто не приховує, що Росії хочуть завдати стратегічної поразки”, – зазначив президент. «Це чи верх лицемірства, цинізму, чи гора дурості. Ідіотами їх не назвеш, вони таки безглузді люди: нам стратегічну поразку хочуть завдати – і лізуть на наші ядерні об’єкти», — сказав глава російської держави.

Читайте також:  ISW чекає на рішучий і швидкий наступ на Україну

Передісторія питання

Наприкінці січня Держдепартамент США звинуватив Москву у блокуванні американських інспекцій із ДСНО на свої стратегічні об’єкти. Як зазначив заступник глави МЗС Сергій Рябков, «Штатам дивно вимагати від Росії поновлення заходів, коли Київ намагався вдарити по об’єктах дальньої авіації за безпосередньої військово-технічної та розвідувально-інформаційної участі Вашингтона».

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я