Собянін: Москву атакували безпілотники

16

Згідно з російськими джерелами, у Москві були скоєні атаки безпілотників. Ось що каже мер російської столиці.

 

Собянін: Москву атакували безпілотники

Москву атакували безпілотники: Столиця Росії Москва зазнала атаки кількох безпілотників, за словами мера Сергія Собяніна. «В результаті атаки безпілотників сьогодні рано-вранці були трохи пошкоджені деякі будівлі», – написав Собянін у Telegram. Ніхто «серйозно не постраждав». Жителів евакуювали у безпечні місця, були задіяні сили безпеки.

Губернатор Московської області Андрій Воробйов заявив, що було задіяно протиповітряну оборону: «Кілька безпілотників було збито на підступах до Москви». У соціальних мережах з’явилися фотографії та відеозаписи стовпа диму. Згідно з непідтвердженими повідомленнями в російських Telegram-каналах, загалом близько 25 безпілотних літальних апаратів здійснили наліт, більшість із них були збиті.

Росія веде агресивну війну проти сусідньої України вже понад 15 місяців. В останні тижні почастішали випадки обстрілів та атак безпілотників у російських регіонах. Найімовірніший інцидент стався на початку травня, коли два безпілотники збили прямо над Кремлем. Москва звинуватила у передбачуваному замаху на президента Володимира Путіна керівництво у Києві, яке заперечує свою причетність. Багато міжнародних спостерігачів вважають імовірним, що атака на Кремль була інсценована Москвою, щоб виправдати свої жорстокі напади на Україну.

Читайте також:  Війна в Україні 31 жовтня

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я