Україна ввела нові санкції проти бізнесменів із РФ

25

У новому списку понад 2,5 тисячі прізвищ.

Україна ввела нові санкції проти бізнесменів та компаній із РФ. Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Україна ввела нові санкції проти бізнесменів та компаній із РФ. Це випливає з нового указу президента Володимира Зеленського. У списку понад дві тисячі імен та назв, у тому числі Абрамович, Ротенберги, Євген Пригожин, Аліна Кабаєва.

Україна ввела нові санкції проти бізнесменів та компаній із РФ, причетних до розпалювання та ведення війни. Це випливає з нового указу президента Володимира Зеленського. Список «підсанкційних» компаній та осіб розширили на пропозицію Служби Безпеки України.

Список фізичних осіб містить понад 2,5 тисячі імен. Серед них громадяни України, Росії, Франції, Сирії та інших держав.

З «гучних» імен під санкціями з боку України тепер виявилися передбачувана коханка президента Росії Аліна Кабаєва, телеведуча Тіна Канделакі, засновник приватної військової компанії «Вагнер» Євген Пригожин.

Користуватися своїми активами, в’їжджати в Україну та вести справи не зможуть також пропагандист Володимир Соловйов, брати-олігархи Борис та Аркадій Ротенберги, Елла Памфілова. Термін дії нових санкцій здебільшого становить 10 років.

Під дію обмежень потрапили діти та родичі відомих російських олігархів та наближених Путіна. Наприклад, син голови «Роснефти» Ігоря Сечіна та син екс-президента України Віктора Януковича.

Крім приватних осіб, під санкціями опинилися й багато великих бізнесів. Наприклад, “Ростелеком”, “РусГідро”, “Росгосстрах”.

Санкції включають 17 обмежувальних заходів: від блокування активів до анулювання чи зупинення ліцензій.

Україна ввела нові санкції і закликає інші країни зробити те саме

Санкції запровадили і для Романа Абрамовича, російського олігарха, який активно сприяв переговорам та видачі полонених. Однак для нього діє особлива умова. Обмеження для Абрамовича почнуть застосовуватись лише після завершення обміну загиблими та полоненими між Росією та Україною.

Читайте також:  Війна в Україні 24 січня

Роман Абрамович — єдиний, для кого санкції набувають чинності не відразу. Фото: Роман Абрамович / facebook.com

Указ Президента України про санкції також передбачає інформування компетентних органів Європейського Союзу, США та інших держав щодо застосування санкцій. Документ ухвалює порушити перед ними питання про введення аналогічних обмежувальних заходів.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я