Україна перевершує РФ в артилерії – NYT

19

Перевага ЗСУ отримана завдяки потужній західній зброї та китайським безпілотникам із бомбами.

Україна перевершує РФ в артилерії

Російська армія донедавна мала артилерійську перевагу завдяки великій кількості озброєння, що залишилося з часів колишнього СРСР. Але зараз, на думку репортерів NYT, Україна перевершує РФ в артилерії. Отримані українськими військовими гармати та ракетні установки б’ють точніше й надалі.

Україна перевершує РФ в артилерії та десятками знищує дорогу бронетехніку

Якщо раніше Росія безперечно лідирувала в артилерійських дуелях, то зараз ця перевага зведена нанівець. Більше того, як вважають журналісти видання The New York Times, зараз перевага перебуває на боці ЗСУ.

Україна перевершує РФ в артилерії завдяки високій точності та дальності стрілянини західної зброї.  Фото: paparazzza/shutterstock.com

Хоча російські війська мають багато гармат і ракетних установок залпового вогню, вони мають маленьку дальність польоту і низьку точність. Українські військові користуються потужною західною зброєю. Його тактико-технічні показники перевищують ТТХ тих знарядь, що в Росії.

Крім того, великого успіху українці досягли завдяки примітивним китайським дронам. Літальні апарати з підвішеними до них бомбами успішно знищують танки та іншу бронетехніку вартістю мільйони доларів.

Проте применшувати небезпеку, що походить від артилеристів Росії, не слід. Хоча точність і дальність снарядів та ракет низька, РФ компенсує це великою кількістю боєприпасів та інтенсивним обстрілом.

Україна перевершує РФ в артилерії та успішно реалізує свою перевагу

Отриману перевагу в артилерії Україна успішно реалізує на полі бою. Раніше наступ ЗСУ був неможливим через постійні обстріли українських позицій. Наразі ситуація рівна, проте Україна стріляє з далеких позицій та потрапляє точніше. Це дозволяє підрозділам ЗСУ просуватися в районі Херсона, вважають експерти NYT.

За словами одного з офіцерів української армії, артилеристи ЗСУ можуть добивати до позицій росіян, тоді як ті не мають змоги відповісти. Пов’язано це із відсутністю сучасної зброї.

Читайте також:  Війна в Україні 11 грудня

За твердженням співрозмовника журналістів NYT, зараз кількість обстрілів з боку російських військ знизилася щонайменше втричі. Причиною цього, мабуть, є відсутність необхідної кількості боєприпасів. Крім того, далекобійні гаубиці М777 змушують росіян збільшувати відстань до тилових складів та розміщувати важку техніку далі від лінії оборони.

Як вважає видання, саме ця перевага у бік ЗСУ дає надію звільнити Херсон, захоплений ще на початку війни.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :