“Зовсім з глузду з’їхала”: Мадонна опублікувала фото топлес, і виглядає це зовсім не сексуально

472
Мадонна

Мадонна знову епатувала громадськість, опублікувавши в Instagram фотографії топлес. Здається, цього разу вчинок співачки не оцінили навіть ті, хто досі ставився до них поблажливо.

Американська співачка Мадонна нещодавно відзначила 64-річчя. Вік, вважає зірка, не привід відмовлятися від звички епатувати фанатів. Мадонна вкотре опублікувала резонансні фото з ванної кімнати. У кадрі вона постала топлес.

Щоб не бути заблокованою адміністрацією Instagram, Мадонна сховала соски під грайливими емодзі. Камера зафіксувала явне задоволення на обличчі зірки.

Користувачі Мережі витівку зірки не оцінили. Напівгола артистка довела народ до нудоти. В інтернеті люди лають Мадонну на чому світ стоїть. “Бабка з глузду з’їхала остаточно”, “Але ж у 2010 така ще красуня була (і схожа на себе), красиво старіла…”, “Дах поїхав”, “Якась диспропорція в усьому цьому, сильні, потужні ноги і тонкі руки. Щось не те. Якась штучність. Може, фото так склеїли”, “Зовсім з глузду з’їхала”, “Ну все… понесло бабку на старості… скільки ж вона ще років зможе молодитися?”, “У голові дві асоціації виникло – “бабуся трансформер” і “брудна бомба”, “Бабка вже давно в глибокому маразмі. 64 роки – це не жарти. Цікаво, вона сама себе фотошопить чи є криворукі помічники?” – обурюються від відрази мешканці соцмереж.

Раніше цього місяця Мадонна заявила, що сучасні зірки, чия популярність багато в чому ґрунтується на експлуатації сексуального образу, мають бути вдячні їй за те, що вона вплинула на розкріпачення й емансипацію жінок.

МадоннаМадонна

Читайте також:  Який вигляд має підрослий син Галкіна

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я