“Мама пішла”. Не стало Джорджії Холт, матері співачки Шер

16

Кілька місяців тому Шер повідомила шанувальникам сумні новини. Її мама захворіла та потрапила до лікарні. Зараз у Твіттер знаменитості без сліз не зайдеш – мама співачки Шер не змогла остаточно перемогти хворобу. Її не стало у віці 96 років. Шер написала в Мережі лише два слова про це. Але звучать вони несамовито.

Пішла з життя мама співачки Шер

Матері Шер, Джорджії Холт, не стало в суботу, 10 грудня. У червні вона відсвяткувала б 97-річчя. Шер написала у Твіттері пронизливі слова: “Мама пішла”. Сумна новина прийшла лише через кілька місяців після того, як Шер повідомила у соціальних мережах, що її матір госпіталізували через пневмонію.

Але на той час ситуація здавалася більш обнадійливою, оскільки її мама потихеньку одужувала. «Вибачте, я зникла безвісти. Мама захворіла. Вона щойно вийшла з лікарні», – Повідомила тоді Шер. Також вона додала, що мама «поправляється». Однак через деякий час справи пішли лише гірше.

Пам’яті Джорджії Холт

Джорджія Холт народилася в Арканзасі у 1926 році. Мати народила її у 13 років. Звісно, ​​це позначилося на вихованні. Адже, по суті, жінка сама була ще дитиною. Тим не менш, Джорджія змогла пробити собі дорогу в житті. Вона прославилася, коли переїхала до Лос-Анджелесу. Там Холт працювала актрисою, моделлю та співачкою. Вона з’являлася як у кіно, і на телебаченні.

Вже у пристойному віці Джорджія також випустила свій дебютний альбом під назвою Honky Tonk Woman (2013). У цьому їй допомагала її дочка Шер. Зрештою Джорджія здійснила свою мрію! Адже про це вона думала цілих 80 років. У тому ж 2013 випустили документальний фільм Шер «Дорога мамо, люблю Шер», присвячений Дню матері. Поп-зірка розповіла тоді про свої близькі стосунки з мамою, про уроки, які вона отримувала від Джорджії протягом усього життя.

Читайте також:  Як виглядає 63-річна наречена 93-річного астронавта Базза Олдріна

Фільм чудово розкрив сімейну історію Шер та її близьких. Знімався він за допомогою інтерв’ю з Джорджією, її онуками та дочками Джорджіан Лап’єр та Шер. З фільму можна дізнатися багато цікавого як про саму Шер, так і про її матір. Шер поділилася, що її мама завжди «наголошувала на важливості впевненості в тому, що людина, з якою ви знаходитесь, — це людина, яку ви любите». Відмітимо, що Джорджія Холт була одружена шість разів.

Шер із мамою була дуже близька

Як і в більшості відносин між матір’ю та дочкою, у відносинах Джорджії та Шер були свої проблеми. Але загалом усе було дуже гармонійно. «Вона [Джорджия Холт] ніколи не давала мені і моїй сестрі порад, тому що, правду кажучи, знала, що ми ніколи їх не послухаємо»— сказала одного разу Шер про свою матір. Співачка додала, що замість прямих порад їй подобалося дізнаватися про життя, слухаючи, як мама говорить про власні помилки та досягнення.

Втрачати близьких людей нелегко, незалежно від того, коли це станеться. Ми бажаємо сил Шер і сподіваємося, що вона впорається зі втратою.

Джерело: Bright Side

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я