Україна обстріляла суднобудівний завод під Керчю

10

У вересні ракети потрапили до порту Севастополя та штабу Чорноморського флоту Росії в Криму. Наразі українські збройні сили повідомляють про атаку на портові споруди у місті Керч.

Україна обстріляла суднобудівний завод під Керчю

За власною інформацією, Україна обстріляла суднобудівний завод, розташований неподалік стратегічно важливого Кримського мосту. За даними українських збройних сил, під час вечірньої атаки на завод у місті Керч на сході окупованого Росією Криму постраждали військово-морські та портові споруди.

Російський окупаційний губернатор Криму Сергій Аксьонов повідомив у Telegram, що в районі Керчі спрацювали російські засоби ППО, які перехопили ракети над півостровом. Уламки ракети впали на сухий док. Постраждалих немає. Незалежне підтвердження цієї інформації неможливе. Проукраїнські блогери стверджують, що під час атаки було вражено російський корвет «Аскольд».

Останнім часом Чорноморський флот Росії, дислокований у Криму, атакували вже кілька разів. У середині вересня підводний човен «Ростов-на-Дону» та десантний корабель «Мінськ» зазнали серйозних пошкоджень при атаці на порт Севастополь. За кілька днів ракети потрапили до штабу Чорноморського флоту . На початку серпня Україна повідомила про пошкодження десантного корабля військово-морським безпілотником.

Росія окупувала Крим у 2014 році та анексувала його порушуючи міжнародне право. Київ неодноразово наголошував, що хоче звільнити півострів. Міст під Керчю, який було відкрито головою Кремля Володимиром Путіним у 2018 році, є важливим маршрутом постачання російських підрозділів на півдні України. Наприкінці жовтня 2022 року внаслідок вибуху рух мостом було зупинено на кілька місяців. Потім були атаки з використанням морських безпілотників і ракет.

Читайте також:  Війна в Україні 21 грудня

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я