“У суді за “нісенітницю собачу”

4

Дональд Трамп не відрізняється особливою розбірливістю у виразах. Однак цього разу колишній президент США був особливо вульгарний у своїй критиці судової системи, за що отримав оплески публіки.

Трамп бореться із судовою системою: "У суді за "нісенітницю собачу"

Трамп бореться із судовою системою: «У суді за «нісенітницю собачу»

Колишній президент США Дональд Трамп посідає жорстку позицію у своїх нападках на судову систему. Трамп бореться із судовою системою: Він не зможе відвідувати передвиборчі заходи, тому що перебуває в суді за «нісенітницю собачу», – заявив Трамп під час виступу в місті Віндхем, штат Нью-Гемпшир. Після цього натовп почав радісно скандувати «фігня, фігня, фігня».

Трамп неодноразово люто виступав проти судової системи і ставився до неї з погордою. Однак зазвичай він не вживає таких виразів. “Це майбутнє виборів в Америці, коли чинний президент нацьковує свого генерального прокурора – порушує питання про імпічмент, щоб спробувати звалити суперника”, – заявив Трамп.

77-річний президент є першим в історії США екс-президентом, який постав перед судом за звинуваченням у скоєнні злочинів. Минулого тижня Трампу було пред’явлено звинувачення у спробах скасувати результати президентських виборів 2020 року. Республіканець, який хоче повернутися до Білого дому після виборів 2024 року, тоді програв своєму опоненту від демократів Джо Байдену. Досі він не визнає цієї поразки та говорить про фальсифікацію виборів. Новий обвинувальний висновок – вже другий на федеральному рівні проти Трампа і третій загалом.

У рамках федерального розслідування проти Трампа генеральний прокурор США Меррік Гарланд призначив спеціального слідчого, щоб забезпечити незалежність делікатного розслідування. Він також призначив спеціального слідчого для вивчення того, як Байден поводився з секретними документами під час перебування віце-президентом. Гарланда було висунуто на посаду генерального прокурора президентом Байденом і затверджено Сенатом. Трамп представляє висунуті проти нього звинувачення як політичне переслідування. Однак у гонці за президентську номінацію звинувачення йому не заважають – у внутрішніх опитуваннях Республіканської партії він лідирує із великим відривом.

Читайте також:  Трампа допитають про ділову практику у Нью-Йорку

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я