У Росії завершилася часткова мобілізація

20

Але цьому не всі вірять.

У Росії завершилася часткова мобілізація

У Росії її завершилася так звана часткова мобілізація. Принаймні про це заявили у Міноборони Росії.

Офіційний представник відомства генерал-лейтенант Ігор Конашенков розповів про це 31 жовтня. Всім командувачам військових округів слід доповісти про завершення заходів до початку листопада. Проте за фактом набір людей припиняється вже сьогодні, оскільки саме з 31 жовтня військкомати переходять у штатний режим роботи.

У Росії завершилася часткова мобілізація: люди не довіряють Міноборони

Проте росіяни побоюються, що насправді мобілізацію не зупинено. Все через те, що поки що не опубліковано відповідного указу президента Росії. При цьому указ про початок мобілізації існує і формально все ще діє.

Більшість експертів сходяться на тому, що причиною закінчення мобілізації є осінній заклик на термінову службу. Відкладати його не можна: заклик і так перенесли на місяць. Згідно з указом президента РФ, за два місяці військкоматам країни доведеться набрати 120 тисяч людей. Це по дві тисячі на день.

31 жовтня у Росії завершилася часткова мобілізація.  Фото: Адміністрація уряду Кузбасу

Одночасно з мобілізацією та закликом Міністерство оборони Росії впоратися не зможе. Однак подальший набір «з громадянки», можливо, й не буде потрібний. Країна має пристойний прихований ресурс.

У Росії завершилася часткова мобілізація: прихований ресурс

Йдеться про солдатів-строковиків, покликаних у 2021 році. Минулого року до Збройних сил Росії прийшли 127 тисяч новобранців.

Тепер ці люди мають нелегкий вибір. Вони можуть підписати контракт у частині. І тоді, звісно, ​​вирушать на війну. Якщо ж солдат відмовиться його підписувати, то «рідний» військкомат цілком здатний видати йому повістку, коли він прийде відзначатись після служби.

Точна кількість покликаних до лав російської армії під час мобілізації залишається невідомою. У наказі президента кількість людей не вказана. Інформація про набір суперечлива: від недобору до заявлених у ЗМІ від 300 тисяч до півмільйона людей.

Читайте також:  Війна проти України: така ситуація

Війна в Україні продовжується вже 8 місяців. Мобілізація у Росії розпочалася 21 вересня. Інформація про перших загиблих мобілізованих у російські регіони вже надійшла.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я