У Росії заарештовано американський шпигун

24

Повідомляють, що громадянин США зібрав секретну інформацію щодо “біологічного питання” і передавав її до Вашингтона. Тепер він заарештований – йому загрожує до 20 років позбавлення волі.

 

У Росії заарештовано американський шпигун

Служба внутрішньої розвідки ФСБ Росії заарештувала громадянина США – це американський шпигун, стверджує спецслужба. Відносно нього порушено кримінальну справу, повідомила ФСБ у четвер у Москві.

Його діяльність була спрямована проти безпеки Російської Федерації, йдеться у повідомленні. ФСБ не повідомила подробиць. Чоловікові загрожує до 20 років позбавлення волі. Опозиція вважає, що для Кремля такі справи вважаються «цінним козирем» в іграх за визволення росіян, які перебувають в ув’язненні в США. Останнім часом США та Росія неодноразово обмінювалися подібними ув’язненими.

«Недавнє звільнення громадян США показало лідеру Кремля Володимиру Путіну, що настав час поповнити обмінний фонд», – заявив російський опозиціонер Леонід Волков, який перебуває у закордонній еміграції. «Кожен іноземець у Росії зараз насамперед потенційно є об’єктом для обмінного фонду», – сказав Волков, який працював на опонента Путіна Олексія Навального, який перебував ув’язнений у тюремному таборі.

Опозиція вже давно критикує силовий апарат у Москві за те, що він нібито конструює справи проти іноземців, щоб потім обміняти їх на росіян, які перебувають в ув’язненні в інших державах.

.

Читайте також:  Вибори у Туреччині: висока явка у Німеччині

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я