Бос “Вагнера” ​​Пригожин бачить зрадників у Кремлі

28

Глава групи найманців Вагнер, як то кажуть, має великий вплив у російському апараті влади. Тепер близька довірена особа кремлівського лідера Путіна висуває серйозні звинувачення та повторює вимогу.

 

Бос «Вагнера» Пригожин бачить зрадників у Кремлі

Глава російської приватної армії «Вагнер» Євген Пригожин звинуватив близьких до лідера Кремля Володимира Путіна людей в адміністрації президента у зраді. Вони вдавали, що йдуть курсом Путіна, а насправді порушували хід війни і чекали на її швидке закінчення, щоб у разі поразки Росії потурати США, стверджував Пригожин у своїй заяві.

Війська бізнесмена воюють разом із російською армією в Україні. Водночас він заявив, що Москва незабаром виконає його вимоги щодо блокування відеоплатформи Youtube.

«Кувалда Вагнера»

«Youtube – це інформаційна чума сьогодення, – сказав Пригожин. Досі сервіс не був заблокований у Росії – на відміну, наприклад, від Twitter, Instagram та Facebook – «бо в адміністрації президента працює велика кількість людей, які думають лише про одне – щоб Росія якнайшвидше програла війну». Ці люди – «зрадники свого народу та своєї країни», і в майбутньому на них чекає «кувалда Вагнера», сказав Пригожин.

Ця заява є натяком на відео, опубліковане Вагнером, в якому, як стверджується, показано вбивство найманця-відступника з його власних лав. Згідно з відеозаписом, боєць «Вагнера» спочатку добровільно потрапив в український полон, а потім повернувся до Росії під час обміну полоненими і, згідно з відеозаписом, був забитий до смерті кувалдою. Кліп викликав міжнародний жах. Пригожин розшукується в США за винагороду за його затримання за передбачуване втручання у вибори президента США.

Youtube останній доступ до інформації

Пригожин вимагає покарати всіх, хто продовжує користуватися сервісом після блокування Youtube. Блокування Youtube в Росії, за прикладом інших заблокованих соціальних мереж в інтернеті, свого часу обговорювалося на початку війни. Однак ці плани ні до чого не спричинили. Для багатьох росіян, які скаржаться на маніпуляції з боку односторонньої пропаганди на державному телебаченні, Youtube є одним із останніх джерел безперешкодного доступу до різноманітної інформації. Пригожин стверджував, що там поширюються лише «фальшиві новини».

Читайте також:  Нові кошти на порятунок на морі: Мінфін критично налаштований

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я