У Росії школярі шиють одяг для військових

64

В одній із російських шкіл учні шиють одяг для російських військових.

На Ямалі запустили проект, де школярі шиють одяг для військових. Діти займаються цим після уроків та виготовляють кофти та балаклави.

«Готовність допомагати не на словах, а на ділі» демонструють, за словами мера міста Лабитнангі, місцеві школярі. Учні однієї зі шкіл на Ямалі шиють кофти та головні убори для російських військових.

У проекті «Тепло наших рук для захисників Батьківщини» бере участь 15 учнів із середньої школи №3. Вони шиють одяг для військових у позаурочний час, вже готові 7 комплектів. Про це з гордістю повідомила мер Марина Трескова.

«Діти під керівництвом педагога Сніжани Канашової шиють одяг для військовослужбовців, хто перебуває у зоні спецоперації та у навчальних центрах. Наші чоловіки мають відчувати турботу та тепло!», — написала мер у соціальних мережах.

Школярі шиють одяг для військових за власною ініціативою

У деяких джерелах повідомляється, що учні самі проектували. На відео-сюжеті Лабитнангського телебачення видно, як школярі працюють разом із викладачкою Сніжаною Канашовою.

У пошиття беруть участь учні 6-10 класів. Фото: t.me/treskova_ma

«Спочатку думали пошити балаклави, але зрозуміли, що діти вміють більше. Щойно отримали матеріали, то всі розкроїли з десятикласницями, а потім приєдналися й інші», — розповідає вчителька.

«Під час війни діти теж працювали, допомагали, захищали батьківщину, і зараз ми теж хочемо, щоб чоловіки були в теплі», — пояснює одна зі школярок, яка бере участь у пошитті.

Балаклави та теплі кофти вони шиють після уроків. Готовий одяг школярі відправлять особисто військовослужбовцям із Лабутнаги разом із листами та солодкими подарунками.

З початку війни в Україні постійно з’являються свідчення про брак базових предметів забезпечення в армії. З оголошенням мобілізації проблема стала ще гострішою. У деяких регіонах мобілізованими збирали гуманітарну допомогу, а деяким доводилося самим закуповувати навіть протигази.

Читайте також:  Нові розцінки за полонених: ув'язнені з ПВК подешевшали

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я