Туристів закрили в Діснейленді через коронавірус

14

Безглузда ситуація сталася в Шанхаї.

Туристів закрили у Діснейленді

Китай активно бореться з коронавірусом та його поширенням. Іноді доходить до кумедного. 31 жовтня туристів закрили у Діснейленді в Шанхаї через позитивні тести на COVID-19.

Туристів закрили в Діснейленді через коронавірус

31 жовтня керівництво Діснейленду в Шанхаї заявило, що парк тимчасово закрито. Причина полягає у позитивних тестах на ковід у кількох відвідувачів.

«Ми повідомимо вас, як тільки ми матимемо дату відкриття», — йдеться у заяві.

Туристи, у яких і виявили вірус, не можуть залишати територію Діснейленду, поки «вони не отримають негативного результату». Де вони весь цей час розташовуватимуться і чи буде їм надано допомогу невідомо.

Кожен, хто відвідував парк із 27 жовтня, буде змушений здати три тести протягом трьох днів. Весь цей час їм було наказано не виходити в місця з великим скупченням людей.

Туристів закрили в Діснейленді: політика нульового ковіда у Китаї

Це далеко не перший випадок, коли заклад у Китаї закривають через те, що у когось було виявлено коронавірус. Влада ставиться до проблеми з усією серйозністю і робить все, щоб вірус не поширювався.

Тих, хто склав позитивний тест, зобов’язуються піти на карантин. Ті, хто були в контакті із зараженим, не повинні виходити до місць, де буває багато людей.

Відомо, що для боротьби в якихось містах Китаю на якийсь час закривають лавки з фруктами та овочами. А в місті Ухань поки що перестали продавати свинину. Це пов’язано з тим, що, як каже влада, хтось заразився вірусом через постачання.

Читайте також:  Китай ввів санкції після візиту президента Тайваню до США

Останнім часом у країні говорять про підвищення захворюваності. Десь зростання було помітне в останній тиждень. Однак таку ситуацію Китай уже переживав на початку 2022 року. Тоді багато людей пішли на карантин.

Уряд говорить про те, що не збирає зупинятися і вживатиме всіх необхідних заходів, щоб вірус якнайшвидше перестав розвиватися.

Читайте далі:

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я