Путін готується до затяжної війни і не готовий до ескалації

18

Аналітики ISW вважають, що Кремль зосередитись на утриманні захоплених територій та застосовувати ядерну зброю для ескалації конфлікту не буде.

Путін готується до затяжної війни

Інститут вивчення війни присвятив чергове зведення аналізу можливих дій президента Росії. На думку фахівців, Путін готується до затяжної війни. Судячи з його поведінки, лідер Кремля не вдасться до ескалації конфлікту, зокрема з використанням тактичної ядерної зброї.

Путін готується до затяжної війни звичайними методами

Російський президент не збирається ескалювати війну, використовуючи зброю масової поразки. Про це, вважають аналітики Інституту вивчення війни, свідчить оголошена та проведена ним мобілізація резервістів.

Основна мета Володимира Путіна зараз – затягнути військову кампанію та утримати території України, які вже зайняті Росією. Також він планує вести поступову наступальну кампанію. Але заклики до перемир’я лише спроба відбілити себе в очах західних країн. Російський президент не ставить за мету припинити війну дипломатичними засобами.

Путін готується до затяжної війни, вважають аналітики Інституту вивчення війни.  Фото: Shag 7799/shutterstock.com

Мобілізація і так змусила Путіна заплатити високу ціну, пожертвувавши власним рейтингом у країні. Через небажання йти на війну країну залишили сотні тисяч громадян Росії. Іти на такі жертви можна було лише для того, щоб зберегти боєздатність своїх військ та стримати наступ української армії.

Путін готується до затяжної війни та будує плани на весну

Військові експерти ISW вважають, що Кремль за допомогою мобілізованих резервістів хоче організувати оборону зайнятих земель, яка протримається до початку-середини весни. За цей час необхідне навчання отримають солдати термінової служби, покликані до лав збройних сил. Тоді їх можна буде відправити в Україну та ставити більш амбітні цілі.

Крім того, Путін може сподіватися на холодну та довгу зиму, яка призведе до сильної кризи в Європі. Через це країни ЄС можуть стати поступливішими, припинити постачання зброї в Україну та зняти санкції.

Читайте також:  Баєрбок закликала Росію відмовитися від піхотних мін

Але аналітики Інституту вивчення війни наголошують, що їхній аналіз — лише передбачуваний сценарій дій російського лідера. Третина резервістів, за повідомленням самого Путіна, вже перебувають в Україні, і це не переломило перебіг бойових дій. Навряд прибуття інших посилить наступальний потенціал РФ.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я