У Кремлі підтримали ідею про премії трофейні Leopard

33

Кремль підтримує російські ініціативи щодо виплати бонусів за трофейні Leopard або знищення цього важкого озброєння країн НАТО в Україні. Такі спеціальні виплати можуть ще більше мотивувати солдатів, сказав речник Кремля Дмитро Пєсков.

«Щодо цих танків, ми вже говорили, що вони горітимуть, звичайно, тоді тим більше, якщо будуть такі розширені заходи», – сказав Пєсков. Німеччина хоче постачати основні бойові танки Leopard, США – Abrams.

Трофейні Leopard: Три мільйони рублів за штуку

Раніше губернатор Забайкалля Олександр Осіпов оголосив про премію у розмірі трьох мільйонів рублів (близько 39 200 євро) за кожен захоплений німецький чи американський танк на території України. Пєсков сказав, що такі пропозиції надходять і від російських бізнесменів. “Називаються різні суми за підпалену, знищену, захоплену техніку”, – сказав він.

Він сказав, що це свідчить про єдність у Росії задля досягнення цілей війни в Україні. Водночас довірена особа лідера Кремля Володимира Путіна підкреслила, що поки що ці танки не існують як цілі для атаки. «Очевидно, що має бути етап підготовки».

Говорячи про можливе постачання в Україну американських ракет більшої дальності, представник Кремля заявив, що навіть ця зброя не змінить «спеціальну військову операцію» Росії в Україні.

Росія та Нато

Однак Пєсков визнав, що для Росії у цій війні були «досить особливі, ворожі» умови. «Ми бачимо, що вся військова інфраструктура НАТО працює проти Росії. Ми бачимо, як вся розвідка НАТО, включаючи повітряну розвідку, супутникові підрозділи, працює в режимі 247 на користь України», – сказав він, за повідомленням російського державного інформаційного агентства Тасс.

Під час російського вторгнення, яке розпочалося близько року тому – 24 лютого – Путін неодноразово називав «демілітаризацію» України метою війни.

Читайте також:  Останній український військовий корабель знищено

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я