У Білгородській області точаться бої

56

«Російське добровольчеське військо» на боці Києва воює у Білгородській області.

 

У Білгородській області точаться бої

У кількох населених пунктах, що межують з Україною, на заході російської Білгородської області продовжуються бої, повідомляють влада. “Продовжується зачистка території силами Міністерства оборони та інших силових структур”, – повідомив у Telegram губернатор Білгородської області В’ячеслав Гладков. На момент публікації в мессенджені серед мирного населення не було, але «повертатися мешканцям ще зарано», сказав він.

У понеділок розпочалися бої у Грайворонському районі на кордоні з Україною. За словами Гладкова, в район проник «шпигунсько-диверсійний загін». Відповідальність за напад взяли на себе два добровольчі загони, які складаються з російських громадян, що воюють на боці Києва у війні в Україні. За їхніми словами, метою було створення демілітаризованої зони вздовж кордону, щоб запобігти постійним обстрілам української території. Київ заперечує свою причетність до операції.

Масштаби бойових дій неясні. Більшість мешканців бігли. За даними влади, вісім людей отримали поранення. Вранці Гладков повідомив, що двоє поранених мешканців все ще перебувають у заблокованих населених пунктах. Однак, сили безпеки досі не змогли зв’язатися з ними для надання медичної допомоги.

Росія розпочала агресивну війну проти України 15 місяців тому і регулярно обстрілює міста та об’єкти інфраструктури сусідньої країни. Тим часом, однак, російські прикордонні регіони також скаржаться на обстріли з українського боку, що почастішали. Інцидент у Білгороді – найсерйозніша атака на російську територію на сьогоднішній день.

Читайте також:  Війна в Україні 31 грудня

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я