Навчання НАТО не вплинуть на громадянські польоти

5
«Повітряні навчання НАТО Air Defender 23 практично не вплинуть на планові та святкові рейси», повідомляє Бундесвер. Навчання НАТО не вплинуть на громадянські польоти: «не слід очікувати відміни рейсів з цивільного боку», заявив у Ганновері інспектор ВПС генерал-лейтенант Інго Герхартц. Це стало результатом кількох досліджень, проведених німецькою службою управління повітряним рухом. Щоправда, у період з 12 по 23 червня окремим цивільним літакам доведеться переадресувати, але це означатиме затримку рейсу максимум на кілька хвилин.

Навчання, які були заплановані з 2018 року та в яких беруть участь 25 країн, відбудуться з 12 по 23 червня. У них візьмуть участь близько 240 літаків, їх близько 100 – з американської сторони.

За даними бундесверу, це найбільше навчання передислокації збройних сил з моменту створення НАТО. «Німеччина хоче взяти на себе відповідальність», – наголосив інспектор ВВС. Навчання мають виключно оборонний характер. Після вторгнення Росії в Україну та на тлі загрозливих жестів Росії союзники по НАТО знову поставили спільну оборону до центру своєї підготовки.

За словами Герхартца, основна частина з 200 або щоденних польотів проходитиме над Північним і Балтійським морями. “Там ми практично не відчуваємо шумового забруднення”. Три полігони, які використовуються у військових цілях – Північний, Південний та Східний – будуть закриті для цивільного повітряного руху на 2–4 години щодня за змінним часом.

За словами Герхартца, більшість бойових літаків буде розміщено на військових аеродромах Ягель і Хон у Шлезвіг-Гольштейні. Авіабаза Вунсторф, розташована неподалік Ганновера, є місцем дислокації транспорту та матеріально-технічного забезпечення. Тут 12 червня у присутності прем’єр-міністра Нижньої Саксонії Стефана Вайля (СДПН) буде відкрито навчання «Повітряний захисник 23».

Читайте також:  Курс на постачання літака F-16

Крім Хона та Вунсторфа, основним центром є Лехфельд у Баварії. Серед інших місць проведення навчань – Шпангдахлем у Рейнланд-Пфальці, Фолькель у Нідерландах та Часлав у Чехії.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :