Папа Римський здійснює месу в Кіншасі

22

На великій месі в Кіншасі, яку відвідало понад мільйон людей, Папа Франциск молився за припинення насильства на африканському континенті. Він закликав людей бути «місіонерами світу» і «працювати разом з усіма, щоб розірвати хибне коло насильства і зруйнувати підступи ненависті». Він сказав це під час своєї проповіді у середу у столиці Демократичної Республіки Конго. Глава католиків приземлився там у вівторок і був прийнятий із захопленням.

У середу сотні тисяч віруючих стікалися до військового аеропорту Н’Доло за кілька годин до початку служби, співали та танцювали, готуючись до свята. Багато жінок носили сукні із тканин із зображенням Франциска. На початку служби влада заявила, що на територію аеропорту прийшло понад мільйон людей. Це мало стати одним з основних моментів поїздки Папи до Конго та Південного Судану, яку Франциск продовжує у п’ятницю.

Обидві країни неодноразово стрясали криваві конфлікти та напади. Франциск сподівається на припинення насильства. «Нехай це буде сприятливим моментом для тих, хто називає себе християнином на цій землі, але робить акти насильства; вам Господь каже: «Складіть зброю і прийміть милість», – проповідував 86-річний священик.

У середу вдень Папа Римський зустрівся з жертвами насильства зі сходу країни та працівниками гуманітарних організацій.

Читайте також:  Шанс на мирне завершення війни в Україні є.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я