Жодних наслідків для сквотерів у тунелі

37

Хто насправді ці два тунельні сквоттери, ймовірно, ніколи не буде відомо. Їм дозволили піти, не називаючи їхніх імен поліції.

Лютцерат: Жодних наслідків для сквотерів у тунелі

Жодних кримінальних наслідків для двох сквотерів у тунелі не буде. За даними поліції Аахена, компанія RWE не висувала звинувачень проти чоловіків. Тому поліція не знає особистості активістів, які називали себе «Пінкі» та «Брейн». За інформацією Deutsche Presse-Agentur, тунель, у якому двоє чоловіків протрималися кілька днів, вже запечатано. Він зникне у процесі видобутку бурого вугілля.

Der Spiegel» повідомив, посилаючись на внутрішній документ поліції, що RWE пообіцяла активістам не висувати проти них звинувачення – якщо вони добровільно вийдуть із тунелю. Учасники акції вимагали, щоб їм дозволили залишити Лютцерат у масці – без того, щоб поліція взяла їхні особисті дані та відбитки пальців. Ось що сталося у результаті.

Загалом 531 активіст у Лютцераті

Лютцерат був евакуйований поліцією під час широкомасштабної операції, що тривала кілька днів, всупереч опору сотень кліматичних активістів, які там забарикадувалися. Енергетична компанія RWE хоче добувати там буре вугілля.

У середу поліція Аахена подала остаточний звіт про операцію в Лютцераті. 372 особи покинули село «мирно та добровільно». Особи ще 159 вивезених «довелося встановлювати в рамках поліцейських заходів». На початок виселення у Лютцераті перебував 531 активіст.

Тим часом AfD внесла до земельного парламенту Дюсельдорфа невелике питання щодо витрат на поліцейську операцію. Уряд штату має чотири тижні на відповідь.

Читайте також:  Лідер берлінської СДПН Салех вимагає квиток за 29 євро

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я