У Херсоні стратили жінку за проукраїнське висловлювання

34

56-річну Тетяну Мудренко забрав і прямо на вулиці за антиросійські висловлювання та стратили.

У Херсоні стратили жінку за проукраїнське висловлювання.  Фото: Таїсія Шевцова / facebook.com

У Херсонській області російська окупаційна влада публічно стратила жінку за проукраїнське висловлювання. Про це повідомляє незалежне російське ЗМІ Медуза із посиланням на закритий матеріал Financial Times. За свідченнями очевидців, її заарештували після того, як вона сказала: «Скадовськ — це Україна!».

Побої та публічна повішення в залі суду така доля 56-річної Тетяни Мудренко, яка не стала підтримувати анексію рідного міста. Як повідомила журналістам Financial Times її сестра, Мудренко вступила в конфлікт із місцевою колабораціоністкою поліцією.

Тетяна присоромила українських поліцейських через те, що вони перейшли на бік ворога. Вона також вигукнула, що місто Скадовськ (де все трапилося) — це Україна. Поліцейські забрали її та її співмешканця у відділок, звідки Мудренко вже не повернулася.

Колаборанти стратили жінку за проукраїнський вислів прямо у залі суду

«Мою рідну близнючку, яка проживала в скадовську, забрали разом із чоловіком орки, собака і живність бігає у дворі ДОПОМОЖІТЕ», — написала її рідна сестра в соцмережах відразу після цього.

За свідченнями її сусідів, які наводять українські та західні ЗМІ, жінку били, вливали щось у рот, а потім повісили прямо у залі для засідань. Спожителю пощастило трохи більше: він повернувся додому зі зламаною рукою та побоями.

Тетяна Мудренко була вчителькою, вела активний спосіб життя та підтримувала рідну країну.  Фото: Наталія Мудренко / facebook.com

«Тетяна – медсестра. Її добре знають у місті. Раніше вона привозила дітей з інвалідністю з Дніпра до Скадовська на відпочинок. Завжди була активна, вела здоровий спосіб життя, не мала шкідливих звичок», – розповіла її сестра Наталія Чорна українській правозахисній організації «Медійна ініціатива».

Друзі Тетяни кажуть, що жінка дуже любила свою країну. Під час окупації вона містом пересувалася велосипедом, прикрашеним українським прапором. З народження російськомовна жінка повністю перейшла українською.

Читайте також:  Успіхи України в ході контрнаступу

Родина Тетяни Мудренко звернулася до українських правоохоронних органів.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я