У Бундестазі вбачають небезпеку для стабільності Франції

12

Смерть 17-річного підлітка від рук поліцейських спричинила хвилю насильства у Франції. У Німеччині політики також стурбовані зростаючим соціальним розколом.

 

У Бундестазі вбачають небезпеку для стабільності Франції

У зв’язку з заворушеннями голова комітету Бундестагу із закордонних справ Міхаель Рот бачить небезпеку для стабільності Франції. «Ця жорстока, нестримна деструктивність молодих людей, яка, здається, безцільно спрямована проти всіх і всіх, є новою ескалацією», – сказав політик СДПН в інтерв’ю газеті «Bild am Sonntag». Він додав, що наразі кінця розколу не видно. «Держава має діяти з усією очевидністю, на карту поставлено безпеку багатьох людей та стабільність країни». На жаль, Франція – не поодинокий випадок. У багатьох європейських країнах зростає поділ та відчуження, навіть насильство проти власності та людей.

Заступник лідера ХДС Андреас Юнг, член франко-німецької парламентської асамблеї, бачить причину спалаху насильства у соціальному розколі. «Незважаючи на гарний економічний розвиток, Франція є глибоко розділеною країною», – сказав він в інтерв’ю недільній газеті. «Багато молодих французів почуваються покинутими і побоюються за майбутнє». «Відсутність перспектив та проблеми інтеграції призводять до вибухонебезпечної суміші в передмістях – і екстремісти з усіх боків підливають олії у вогонь та розпалюють її».

Заворушення, що продовжувалися, були спровоковані смертю 17-річного підлітка під час поліцейської зупинки у вівторок. Мотоциклетний патруль у Нантері під Парижем зупинив зранку молодика за кермом автомобіля. Коли він раптово поїхав, було зроблено смертельний постріл з табельної зброї поліцейського, який зараз перебуває під слідством за ненавмисне вбивство. Цей інцидент викликав хвилювання по всій країні, і з того часу Францію стрясають жорстокі заворушення. Через них президент Еммануель Макрон скасував державний візит до Німеччини, запланований на понеділок та вівторок.

Читайте також:  Буркхард Блінерт за заборону реклами алкоголю та куріння

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я