Тисячі мігрантів рухаються караваном у бік США

11

У Мексиці близько 5000 людей сформували караван, щоб захистити себе від насильства та депортації. Їхня мета – кордон зі США.

Тисячі мігрантів рухаються караваном у бік США

Тисячі мігрантів рухаються караваном із півдні Мексики на північ, у бік США.

Поліція нарахувала близько 5000 осіб, переважно з Гондурасу, Венесуели, Гаїті, Куби, Сальвадора та Гватемали, повідомляють місцеві ЗМІ. Серед них було багато жінок із маленькими дітьми. Вони вирушили з міста Тапачула у штаті Чьяпас. Це місто недалеко від кордону з Гватемалою.

На чолі ходи учасники несли білий хрест та плакат із вимогою видачі гуманітарних віз. Вони скаржилися, що розгляд їхніх заяв у Тапачулі займає місяці та що їм не дозволяють працювати. Представник організації “Народ без кордонів” Іринео Мухіка (Irineo Mújica), за повідомленнями ЗМІ, критикував безвідповідальність мексиканського уряду за прагнення затримати людей у ​​Тапачулі. Багато мігрантів живуть на вулицях.

Мексика перебуває на шляху міграції людей, які намагаються потрапити до США. Вони рятуються від злиднів, насильства та політичних криз у своїх країнах. Протягом кількох років мігранти у цьому регіоні дедалі частіше об’єднуються у групи чи каравани, щоб захистити себе від насильства та депортації, але через деякий час ці групи часто розпадаються.

Читайте також:  Допомога Україні: роль Держдепартаменту США

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я