Британський флот розслідує справу про домагання на борту

18

Одна з перших жінок в екіпажі поскаржилася на колег-чоловіків.

Британський флот розслідує справу про домагання на борту фото 1

Командувач ВМС зробив заяву відразу після того, як стало відомо про неналежну поведінку членів британського флоту. Він повідомив, що всіх винних буде покарано, а також про те, що королівський флот вже розслідує справу про домагання на борту.

Справа про домагання на борту

Жінка, яка одна з перших стала частиною екіпажу королівського флоту, зробила заяву про сексуальні домагання на борту. Вона повідомила про непристойну поведінку колег-чоловіків. Спеціально для Daily Mail Софі Брук розповіла про те, що відбувалося на підводному човні.

«Це було так близько до того, щоб бути чимось добрим. Я була чи не першою у світі жінкою-командиром підводного човна, але з першого дня я не мав підтримки», — поскаржилася Брук. 30-річна дівчина також розповіла, що зіткнулася зі знущаннями, домаганнями та сексистськими висловлюваннями на свою адресу.

Загрози згвалтування

За даними Daily Mail, на Королівському флоті під час служби Софі Брук існував список із жінок та чоловіків, який показував, хто і в якому порядку має бути зґвалтований. Жінка розповіла, що їй також надходили погрози від колег, оскільки вона перебувала в «списку зґвалтувань»: «Ти номер шість. Тож якщо щось піде не так, тобі краще тікати».

Справа про домагання на борту: реакція командувача ВМС

Командувач ВМС адмірал Бен Кі повідомив, що сексуальним домаганням не місце на Королівському флоті. Він пообіцяв, що більше такого не допустить, а також заявив, що всіх винних буде знайдено і понесуть покарання за свої діяння. Про це командувач ВМС особисто заявив у своєму акаунті у Твіттері. «Будь-який, хто буде визнаний винним, нестиме відповідальність за свої дії, незалежно від рангу чи статусу», — написав адмірал Бен Кі.

Відомо, що Британський флот розпочав розслідування після того, як громадськість дізналася про те, що відбувається на підводному човні. Софі Брук започаткувала своє визнання початок великому розгляду.

Читайте також:  Дітей врятували через 40 днів після авіакатастрофи

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :