Телевізійні “друзі” Меттью Перрі порушили мовчання

32

Вони опублікували спільну заяву для People, в якій попрощалися зі своїм другом: Ми абсолютно спустошені втратою Метью, – йдеться в ньому. «Ми були не просто товаришами за акторським складом. Ми сім’я”.

Телевізійні «друзі» Меттью Перрі порушили мовчання

Телевізійні «друзі» Меттью Перрі порушили мовчання: Метью Перрі (†54) було знайдено мертвим у суботу. Протягом двох днів шанувальники, друзі та родичі оплакували улюблену зірку серіалу «Друзі», який приносив радість багатьом, як Чендлер Бінг.

При всіх публічних висловлюваннях скорботи та прощань всі чекали насамперед ВАШОЇ реакції – реакції Дженніфер Еністон (54), Кортні Кокс (59), Лізи Кудроу (60), Метта ЛеБлана (56) та Девіда Швіммера (56). Телевізійні «друзі» Перрі, які були набагато більшими, ніж його колеги.

Дженніфер Еністон (праворуч на першому плані), як кажуть, особливо важко переживає смерть Метью Перрі

«Нам так багато треба сказати, але зараз ми взяли паузу, щоб пожуритись і пережити цю неймовірну втрату»– кажуть колеги Перрі. «Згодом ми розповімо більше, коли зможемо. Поки що наші думки і любов звернені до сім’ї Метті, його друзів і всіх, хто любив його в цьому світі».

Те, наскільки близькими були актори поза знімальним майданчиком «Друзів», завжди було очевидно, зокрема, на шоу возз’єднання в 2021 р. Коли актори Моніка, Фібі, Рейчел, Рос, Джоуї та Чендлер зустрілися знову через 17 років після закінчення серіалу, неймовірна хімія між ними була миттєвою.

“Ми так зблизилися завдяки цьому серіалу”, – захоплювалася тоді Ліза Кудроу. А Дженніфер Еністон сказала: «Це був неймовірний час. Ми стали найкращими друзями».

Серіал

Навіть у найважчі для Метью Перрі часи, коли він був алкоголіком і пристрастився до таблеток, його «друзі» були поряд із ним. “Вони були розумними і терплячими”, – сказав одного разу Перрі.

Читайте також:  Оксімірон отримав штраф за антивоєнний вислів

«Це як пінгвіни. У дикій природі, коли пінгвін хворий чи поранений, інші оточують і підтримують. Вони ходять навколо нього доти, доки він знову не зможе ходити самостійно. Так і зі мною вчинили інші».

Меттью Перрі знайдений мертвим у своєму маєтку в Лос-Анджелесі, він помер на самоті в джакузі у віці всього 54 років .

Телевізійні Телевізійні

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я