Apple прискорить iMac та прощається TouchBar

7

Компанія Apple оновлює свої найважливіші продукти: У вівторок увечері американський виробник поставив у центр своєї презентації новий процесор M3. Насамперед він дозволяє оновити MacBook Pro та iMac.

Apple прискорить iMac та прощається TouchBar

Apple прискорить iMac і прощається TouchBar: Чіпи M3, M3 Pro і M3 Max з технологією Arm design забезпечують Mac більш тривалий час автономної роботи і велику потужність. Модель M3 Max призначена для розробників штучного інтелекту, наприклад, необхідного для створення чат-ботів.

Багато шанувальників Apple чекали на оновлення моделі iMac (24 дюйми), яка пропустила одне покоління процесорів. Тепер він отримав базовий M3, який, як передбачається, працюватиме вдвічі швидше, ніж поки що встановлюється процесор M1. Модель буде доступна з 7 листопада.

Для MacBook Pro у розмірах 14 та 16 дюймів тепер будуть доступні всі стадії процесора M3. Буде додано нову повністю чорну модель. Крім того, з’явиться модель Pro для початківців розміром 14 дюймів, вона замінить 13-дюймову модель. Усі вони будуть доступні з 7 листопада.

З 7 листопада з процесором M3: більше потужності для тих, хто може максимально використовувати MacBook Pro

Apple остаточно прощається із TouchBar. Розробники просто не були у захваті від цього незвичайного виду управління, тому суттєвих покращень для користувачів він не приніс.

За попередніми даними американської компанії IDC, що займається дослідженням ринку, після розставання з Intel у 2020 році компанія Apple відродила свій бізнес Mac і подвоїла частку ринку майже до 11%. (knu)

Читайте також:  Переговорів із Росією без України не буде

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я