Троє людей загинули після рекордного дощу в Окленді

13

У новозеландському місті Окленд такої кількості опадів не було за всю історію людства. Пожежна бригада рятує людей із будинків за допомогою гідроциклів та каяків.

Троє людей загинули після рекордного дощу в Окленді

Щонайменше троє людей загинули після сильного дощу в найбільшому місті Нової Зеландії Окленді, повідомляють влада. Ще одна людина досі вважається зниклою безвісти, повідомила поліція в суботу. Новий прем’єр-міністр Нової Зеландії Кріс Хіпкінс прилетів до міста на Північному острові у суботу.

Його головним пріоритетом було забезпечити безпеку 1,6 мільйонів жителів мегаполісу, сказав він. Частини Оклендського міжнародного аеропорту, найбільшого в Новій Зеландії, також було затоплено. За словами представників аеропорту, міжнародні рейси не вилітатимуть принаймні до неділі.

Влада назвала цей день «наймокришим» в історії та оголосила надзвичайний стан. Міська влада попередила у суботу, що дощ може продовжуватися протягом вихідних.

У суботу більшість мегаполісу все ще залишалися під водою. За даними поліції, трьох загиблих було знайдено незалежно один від одного. Один із постраждалих перебував у затопленому гаражі. Ще один загинув, коли зсув обрушився на будинок.

Національний дослідний інститут (NIWA) повідомив, що в деяких районах міста за 15 годин випало 80 відсотків опадів, які зазвичай випадають за все літо. Особливо постраждали передмістя Кумеу та Олбані.

У п’ятницю пожежна бригада вже працювала з байдарками та гідроциклами, рятуючи людей із будинків.

Читайте також:  Байдена допитали у справі із секретними документами

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я