“Завжди мати на увазі безпеку Німеччини”.

22

Після обіцянки поставити Україні німецькі танки Leopard 2 канцлер Олаф Шольц (СДПН) запевнив, що безпека Німеччини завжди буде на увазі. Він обіцяв це, сказав Шольц у своєму відеозверненні «KanzlerKompakt», випущеному в Берліні у суботу.

«Мова завжди йтиме про координацію, розгляд та погодження», – підтвердив Шольц. «Такий принцип, якого дотримується цей уряд». Як мету Шольц повторив: «Росії не повинно зійти з рук силове переміщення кордонів». Російські війська вторглися до України 24 лютого 2022 року. Протягом кількох місяців українська армія відбивається від нових і нових хвиль нападів на сході країни.

Шольц сказав, що багато громадян бажають, «щоб війна не наближалася, щоб уряд та канцлер зберігали нерви». Він сказав: “Це якраз і є моя обіцянка тобі”.

Уряд Німеччини пообіцяв Україні 14 танків Leopard 2 із запасів Бундесверу в середу після тривалого коливання. Інші країни, такі як США, також оголосили, що постачатимуть Києву бойові танки. Шольц зазнав різкої критики за нерішучість у питанні про бойові танки.

.

Читайте також:  Перевірка фактів: відео з танком на рекламному щиті у Берліні

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я