Трамп виступає проти верховенства закону

16

На знаках прихильників Трампа написано “Полювання на відьом”. Колишній президент США є жертвою системи правосуддя – чудово знаючи, що незабаром йому можуть звинуватити.

 

Трамп виступає проти верховенства закону

Колишній президент США Дональд Трамп знову обрушився на судову систему і політичних супротивників перед імпічментом, що насувається. «Нова зброя, що використовується демократами, що вийшли з-під контролю для обману на виборах, – це кримінальне розслідування щодо кандидата», – заявив Трамп у суботу ввечері (за місцевим часом) в американському штаті Техас на своєму першому великому передвиборному заході. Друзі вважають його, ймовірно, «найневиннішою людиною» в історії США. Республіканець балотується на президентську номінацію від своєї партії та хоче повернутися до Білого дому після виборів 2024 року.

Прокурори в Нью-Йорку розслідують справу екс-обраного президента з приводу грошових виплат порноакторці Стормі Деніелс і моделі Карен Макдугал. Обвинувальний висновок у цій справі стає дедалі ймовірнішим і очікується найближчим часом. Слідчі з’ясовують, чи Трамп міг порушити закони про фінансування виборчої кампанії, здійснюючи ці виплати. Це буде перше звинувачення, висунуте прокуратурою колишньому президенту США. 76-річному президенту належить вирішити ще низку юридичних питань, і він назвав усі звинувачення політично вмотивованими.

Звинувачення Трампа

Трамп стверджував, що кожна частина його життя зазнає такого ретельного вивчення, якого не було ні в кого в історії США. Члени аудиторії тримали в руках таблички зі словом “полювання на відьом” – звичайним гаслом Трампа. На початку його промови, яка тривала близько півтори години, прозвучала пісня «Справедливість для всіх». Її виконує чоловічий хор, учасників якого було засуджено за участь у нападі на Капітолій 6 січня 2021 року. Кошти, зібрані від виконання пісні, призначені для юридичної підтримки обвинувачених, які постають перед судом за жорстокі заворушення. У пісні Трамп вимовляє клятву вірності США, а хор виконує національний гімн.

Читайте також:  Поселення майя виявлено у лісах Мексики

Ще до виступу Трампа це місце викликало ажіотаж. Трамп виступав в аеропорту міста Уейко, який 30 років тому став ареною кривавої трагедії і з того часу використовується передусім правими групами як символ передбачуваного перетину кордону держави. Поліцейські протягом кількох тижнів брали в облогу культовий комплекс і, нарешті, взяли його штурмом, який зрештою запалав. Понад 80 членів секти загинули, також було вбито четверо поліцейських. За повідомленнями ЗМІ, команда Трампа заперечує, що це місце має якесь відношення до бойні в Вейко.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я