Агітація проти призначеного міністра у Тюрінгії

26

Поліція проводить розслідування щодо призначеного міністра юстиції та міграції Тюрінгії Дорін Денштедт («Зелені») за расистські та образливі висловлювання в інтернеті.

Було розпочато попередній розгляд. Поліція «продовжуватиме робити це у разі заяв, які мають кримінальне значення», – написала вона у Twitter. Денштедт стане першим чорношкірим міністром у східній Німеччині після церемонії присяги, яка відбудеться у земельному парламенті в Ерфурті на початку лютого, згідно із заявою «Зелених».

Колишнього офіцера поліції було названо «зеленими» кілька днів тому як наступника звільненого міністра юстиції та міграції Дірка Адамса («Зелені»). З того часу, за даними поліції, у соціальних мережах з’явилася «велика кількість расистських та образливих коментарів». У коментарях також ставиться під сумнів кваліфікація Денштедта, яка є адміністратором.

Денштедт, яка досі працювала старшим інспектором поліції в центрі довіри поліції Тюрінгії, розповіла журналу Der Spiegel, що образи для неї не є чимось новим. «Але я думаю, що це добре, що країна знову бачить, із чим щодня стикаються люди з іншим кольором шкіри, особливо жінки».

45-річна жінка назвала питання про те, чи впорається вона зі своїм новим завданням, закономірним. «Я протистою цьому: я знаю, як працює державна влада, причому практично на всіх рівнях. Я починала патрульним в Ерфурт-Норді, я маю вчений ступінь, професійний і життєвий досвід, і зараз я працюю в штатному підрозділі Міністерства внутрішніх справ Тюрінгії, у відділі довіри поліції», – сказала вона в інтерв’ю Der Spiegel. За словами Денштедта, вона є членом партії «Зелених» з 2021 року.

Читайте також:  Швезіг сподівається відновити тісні контакти з Польщею

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я