Трамп постане перед судом у вівторок

40

Після безпрецедентного звинувачення, висунутого колишньому президенту США Дональду Трампу, 76-річний президент планує завтра постати перед судом у Нью-Йорку. Про це він оголосив учора ввечері через онлайн-мережу Truth Social, одним із засновників якої він є. За його словами, сьогодні о 12 годині дня (за місцевим часом) він залишить свою приватну резиденцію Мар-а-Лаго в американському штаті Флорида. «У вівторок вранці, хочете вірте, хочете ні, я вирушу до будівлі суду. Це не Америка, якою вона має бути!».

Судове засідання в Манхеттені, на якому Трамп має бути присутнім, призначено на вівторок, згідно з постійними повідомленнями ЗМІ. Справа стосується грошових виплат порноакторці. Нью-Йорк готується до великого скупчення народу та демонстрацій. Вже оголошено перші акції протесту. Трамп використовує обвинувальний висновок, щоб у черговий раз виставити себе жертвою системи правосуддя, що політично контролюється, і мобілізувати своїх прихильників, від голосів яких він залежатиме у своїй боротьбі за президентські вибори 2024 року.

Трамп – перший екс-президент в історії Сполучених Штатів, проти якого висунуто кримінальні звинувачення. Увечері у четвер окружна прокуратура Манхеттена оголосила про обвинувальний висновок проти республіканця.

Читайте також:  Лула виганяє військових зі своєї резиденції

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я