Телепродюсер оселилася в порожній лондонській лікарні

60

Будучи «охоронцем майна», вона справді економить на оренді.

Телепродюсер оселилася в порожній лондонській лікарні

Телепродюсер Айша Барратт (35 років) оселилася у величезному маєтку у центрі Лондона – за невисоку орендну плату. Телепродюсер є «опікуном власності» у порожній лікарні. Деякі люди здригаються від цієї думки.

Айша порівнює коридори клініки зі скейт-парком

Орендна плата в столиці Англії, як і інших великих європейських містах, різко зросла. Айша вже рік живе на занедбаній території та економить чималі гроші. І вона не самотня: крім неї, на ділянці мешкають ще близько 150 «опікунів». Оскільки будівля дуже велика, Айша дістається своєї квартири коридорами на скейтборді або самокаті.

35-річна дівчина була влаштована в компанію, що спеціалізується на охороні нерухомості та пошуку орендарів для таких незвичайних об’єктів, як занедбані поліцейські ділянки, паби та офіси.

“Я живу в страху!”

Айша показує на каналі Tiktok відеоролики із занедбаного будинку. В одному з роликів вона проводить екскурсію та показує акуратну кухню, чисті ванні кімнати та гарний сад. Інші кадри, що особливо тремтять, схожі на кадри з фільму жахів: довгі порожні коридори, пожовклі стіни, непрацюючі ліфти. І знання, що не всі пацієнти успішно проходять лікування.

Аїша жартує, що коли живеш у занедбаній лікарні, єдиний спосіб вижити – це фліртувати із примарами

Айша зауважила, що від деяких палат виходять «погані передчуття» і, можливо, в них живуть примари померлих пацієнтів. «За стільки років з’явилося багато привидів», – каже вона про лікарню, збудовану у 1920-х роках. Потім вона показує оточений коридор, в якому неможливо жити, і замкнене підвальне приміщення. “Там страшно, – каже вона, – все замкнено, на ланцюгах і висячих замках”.

Незважаючи на те, що по занедбаній лікарні вона ходить у гарному настрої, її мешканка зізнається: «Я живу в страху!»

Читайте також:  ЄС розширив список санкцій після протестів в Ірані

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я