Чи зможуть діти Гаррі та Меган примирити королівську родину

22

Чи станеться королівське примирення на Різдво?

Чи зможуть діти Гаррі та Меган примирити королівську родину

Чи зможуть милі діти принца Гаррі (39) та його дружини Меган (42) зробити те, що вже багато років не можуть зробити їхні батьки?

У вівторок, коли король Карл III відзначав своє 75-річчя серед близьких, в Англії, за чутками, задзвонив телефон. За даними британських ЗМІ, на лінії – принц Гаррі, який кинув королівську службу.

Король Карл III (ліворуч) та його син принц Гаррі. Кажуть, що королівський син зробив несподіваний дзвінок своєму батькові на його 75-річчя

З того часу, як він відвернувся від британської корони, емігрував до США разом зі своєю дружиною Меган, а потім вилив тонни бруду на свою родину в інтерв’ю та скандальній біографії, між Гаррі та його родиною фактично настав льодовиковий період.

Але двоє його дітей, принц Арчі (4 роки) та принцеса Лілібет (2 роки), тепер можуть стати початком великого примирення.

У документальному фільмі Netflix

Адже не лише другий син Чарльза принц Гаррі та його дружина Меган, як то кажуть, здивували короля Карла III дзвінком із США.

Чотирирічний Арчі та його молодша сестра також, як то кажуть, привітали свого дідуся з його особливим днем ​​– милою серенадою!

Як повідомляє британська газета Mirror, діти Гаррі надіслали дідусеві Чарльзу дуже незвичайне відеопривітання. Кажуть, що перед камерою мобільного телефону вони разом заспівали для монарха пісню Happy Birthday, змусивши його серце розтанути.

Сассекси привітали короля Чарльза з днем ​​народження по телефону - з відеовітанням від своїх дітей

Чарльз був «захоплений» цього жесту, повідомив інсайдер газеті Telegraph.

Зараз навіть говорять про можливий «переломний момент» у непростих стосунках між Сассексами та королем.

З’явилися навіть припущення про те, що Гаррі та Меган таки можуть бути запрошені до Сандрінгема на Різдво! Повідомляється, що вони в принципі не проти приїхати до Англії.

«Я не можу собі уявити, що Сассекси відмовляться від запрошення», – сказав один із друзів Гаррі та Меган в інтерв’ю газеті The Times. «Але поки що запрошення на свята не надходило».

Читайте також:  Мітра та татуювання - незвичайний кравець Папи Римського

Хто цього року сидітиме біля різдвяної ялинки разом із королем Чарльзом та його дружиною Каміллою? Це буде цікаво

Однак інші інсайдери повідомляють, що король Карл хотів би проводити більше часу зі своїми онуками. І що ще одна телефонна розмова між королем та його сином нібито запланована на наступний тиждень. Що перепрошую?

Було б справжнім різдвяним дивом, якби королівське різдвяне примирення прийшло запрошення.

Якщо це станеться і принц Гаррі не скаже «НІ», то це буде вперше, коли його діти святкуватимуть Різдво з королівською родиною. Востаннє Гаррі та Меган проводили свята з королівською родиною у Сандрінгемі у 2018 році. Їхні малюки тоді ще не народилися.

Можливо, це перший крок до примирення у свято? Це було б чудово для всіх! Але поки що залишається тільки пити чай і чекати.

Востаннє Гаррі (праворуч) та Меган (2-а праворуч) відзначали Різдво з королівськими особами у Сандрінгемі у 2018 році. Тут вони були присутні на різдвяній службі 25 грудня разом із принцом Вільямом та його дружиною Кейт

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я