Співробітник викрав 1 мільйон євро

18

Керуюча асоціацією «Гантріш» (LZG) протягом кількох місяців вела гроші з рахунків клубу.

Швейцарія: Співробітник викрав 1 мільйон євро

Берн (Швейцарія) – Жахливий скандал у лижному центрі – власний співробітник викрав 1 мільйон євро.

75-річна керуюча асоціацією «Гантріш» (LZG), розташована на південь від Берна, протягом кількох місяців, як стверджується, забирала гроші з рахунку асоціації. Загальна сума склала близько 900 000 швейцарських франків, що еквівалентно трохи менше мільйона євро.

Шахрайство було виявлено під час аудиторської перевірки, проведеної цього року. «Гантрішський лижний центр за кілька місяців втратив усі накопичені гроші», – підтверджує президент асоціації Крістоф Вютріх (58 років) в інтерв'ю газеті «Бернер Цайтунг».

Як це могло статися? Протягом 20 років керуюча асоціацією бездоганно виконувала свою роботу. Вона складала звіти та підтримувала зв'язок з інспекторами трас. Члени правління цінували її та її роботу.

Асоціація відповідає за бігові лижні траси в регіоні Гантріш, розташованому на південь від Берна. Вона також надає лижі напрокат та організовує курси.

Асоціація, чия каса була розграбована, відповідає за лижні траси в регіоні Гантріш (символічна фотографія)

Їй вдалося ініціювати платежі за допомогою індивідуального підпису. Тільки зараз стало відомо, що, ймовірно, у липні 2022 р. вона вперше скористалася касою асоціації. Спочатку вона переклала собі 20 000 франків (близько 20 700 євро), потім 80 000 франків (близько 82 700 євро). У січні вона перевела собі одразу 400 000 франків (близько 414 000 євро).

Президент клубу Крістоф Вютріх говорить про те, що з каси зник майже мільйон франків. Клуб подав скаргу. «Гроші для нас – це одне, – каже Вютріх. – Порушення довіри також має велике значення. Ми знаємо одне одного, ми робимо роботу разом».

Саме тому, мабуть, ніколи не ставилося питання про те, чи управляючий директор може здійснювати платежі за своїм одноосібним підписом. Наразі, за словами президента клубу, процедуру змінено.

Читайте також:  Перспективи розвитку економіки ЄС покращуються

Коли стало відомо про шахрайство, 75-річна жінка вже зникла. Прокуратура розслідує факт розкрадання.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я