П'яний британець на смерть збив жінку

40

Минулого літа молодий британець напився і збив 29-річну дівчину. Вона загинула на місці аварії.

П'яний британець на смерть збив жінку. З його криків мало що можна було збагнути. Однак однією цією фразою Антон Халл (21 рік) показав, що йому не слід було сідати за кермо свого Ford Transit.

П'яний британець на смерть збив жінку

Минулого літа молодий британець заправився в пабі в невеликому містечку Вінкантон (графство Сомерсет) – і сів за кермо. У відеоролику, який він записав і виклав у Snapchat після аварії, Халл сказав: “Я в повній відключці”.

Проте він завів двигун. Фатальне рішення. Через деякий час Халл врізався на своєму фургоні у зустрічний автомобіль Сари Бейкер (29 років). На жаль, молода жінка не мала шансів – вона загинула на місці аварії.

Співробітники пабу повідомили, що Халл був настільки п'яний, що його більше не обслуговували

У п'ятницю в суді Taunton Crown Court Халл був засуджений до шести років ув'язнення за водіння в нетверезому стані, а також позбавлений прав водія на дев'ять років. Раніше він визнав себе винним у заподіянні смерті жінці внаслідок «небезпечного водіння».

Крім того, у ході судового процесу кілька свідків розповіли про те, наскільки Халл справді був п'яний щовечора – і що його навіть просили вийти з машини. Очевидці події стверджували, що мова Халла була невиразною і що від нього «смерділо алкоголем».

Співробітники пабу також повідомили поліцейським, що він був настільки п'яний, що вони відмовилися його обслуговувати. Згідно з його власними свідченнями, Халл пив пиво та ром. Він залишив паб приблизно о 22.30, бувши п'яним, після того, як кілька людей з присутніх порадили йому не сідати за кермо.

Сара Бейкер сиділа у зустрічному автомобілі, коли Галл втратив контроль над своєю машиною.  Вона загинула на місці аварії

Після страшної аварії Халл із отриманими травмами перебував на лікуванні у лікарні. Обов'язковий аналіз крові показав, що рівень алкоголю у його крові у півтора-два рази перевищував допустиму норму (0,8 в Англії).

Читайте також:  Жахливі кадри — павук оселився у вусі людини

Виносячи вирок, суддя Едвард Берджес сказав: «Ваша небезпечна поведінка за кермом призвела до загибелі Сари Бейкер, оскільки ви ухвалили егоїстичне рішення сісти за кермо, незважаючи на попередження. Ви чудово знали, що були надто п'яні для цього. Ваше керування було значно ослаблене, і ви використовували свій телефон, щоб записати себе за кермом у п'яному вигляді. Слова не можуть передати масштаби та трагедію цього інциденту».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я