Принц Вільям не знає свого банківського балансу?

10

Однак йому не варто турбуватися про своє фінансове становище.

Принц Вільям не знає свого банківського балансу?

Хлопчик із Манчестера, можливо, серйозно стурбований долею спадкоємця британського престолу. В усякому разі він спонтанно запитав принца Вільяма, скільки грошей у нього на руках. Однак королівська особа не змогла дати йому конкретної відповіді: принц Вільям нібито не знає скільки грошей у нього на банківському рахунку. «Принаймні саме так відповів спадкоємець британського престолу на запитання 11-річного хлопчика про його банківський баланс», – повідомляє The Telegraph.

Принц Уельський відвідав район Мосс-Сайд у Манчестері. Там разом із мером міста Ендрю Бернхемом 41-річний принц ознайомився з проектом боротьби з насильством серед молоді та пообіцяв надати фінансову підтримку Королівському фонду.

На зустрічі в Манчестері старший син короля Чарльза зустрівся з молоддю та волонтерами. Він посидів з кількома школярами та попрацював над колажем, який можна побачити на сторінці Вільяма у Instagram. 11-річний підліток розсмішив короля, коли той спитав його, згідно з повідомленням: «Скільки в тебе грошей на банківському рахунку?». Учень, як стверджується, сказав потім, що принц Вільям пожартував, що не знає.

Британські ЗМІ зайнялися підрахунками

Однак принцу Вільяму не варто турбуватися про своє фінансове становище. За даними газети Sunday Times, спадкоємець престолу оцінюється приблизно в мільярд фунтів стерлінгів (близько 1,1 млрд. євро) після того, як він отримав від свого батька герцогство Корнуолське як спадкоємця престолу, що, очевидно, приносить чималі гроші.

За повідомленнями ЗМІ, Вільям також успадкував мільйони від своєї прабабусі та своєї матері, принцеси Діани. Без урахування герцогства Корнуолського статки Вільяма оцінюються у суму, еквівалентну приблизно 37 млн. євро. За повідомленнями, статки королівської сім'ї становить понад 20 млрд. фунтів стерлінгів (близько 22,8 млрд. євро).

Читайте також:  Євросоюз засудив напад Росії на судно

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я