Кронпринцеса Швеції Вікторія відвідала Гессен

10

Візит Вікторії відбувся у рамках Дня шведсько-німецького бізнесу.

Кронпринцеса Швеції Вікторія відвідала Гессен

Під час візиту до регіону Рейн-Майн у п'ятницю кронпринцеса Швеції Вікторія обговорила зв'язки між Гессеном та своєю країною.

Її Королівська Високість – «неймовірно симпатична, відкрита особа, яка має свою думку, відкрита для дискусій», – сказав президент міністерства Борис Рейн (ХДС) після зустрічі в Державній канцелярії у Вісбадені. Розмова проходила німецькою мовою і торкалася економічних та культурних тем, а також політики.

Зранку кронпринцеса Вікторія відвідала шведську медичну компанію Getinge у Франкфурті. Йозеф Хінтербергер, президент Getinge у країнах DACH та BeNeLux, продемонстрував їй різні медичні прилади, такі як операційні столи та вентиляційну техніку.

За словами Хінтербергера, для фахівця, який не є медиком, кронпринцеса ставила дуже докладні питання. Сама кронпринцеса на запитання преси не відповідала.

Бізнес-саміт, гала-вечеря та вручення шведської бізнес-премії

На прийомі до Державної канцелярії міністр-президент Рейн вручив Її Королівській Високості букет квітів. Кронпринцеса Вікторія приділила кілька хвилин, щоб привітати кілька сотень шанувальників, які чекали на неї під дощем біля будівлі.

Після підписання Золотої книги Державної канцелярії було вручено нові подарунки: кронпринцеса отримала порцелянового гессенського лева і книгу «Пеппі Довгапанчоха». У Державній канцелярії її зустріли теплими оплесками працівники.

Візит відбувся в рамках Дня шведсько-німецького бізнесу, який включає:

  • Бізнес-саміт;
  • Гала-вечеря у Курхаусі Вісбадена;
  • Вручення шведської бізнес-премії.
Читайте також:  Піт Сампрас розповів про рак своєї дружини

У понеділок прем'єр-міністр Рейн та королева Швеції Сільвія відкриють перший у Гессені Дім Дитинства – центр захисту дітей у Франкфурті.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я