Жорстокі протести після переобрання Санчеса

22

На мітингах проти амністії каталонських сепаратистів відбулися сутички між демонстрантами та поліцією.

Іспанія: Жорстокі протести після переобрання Санчеса

Навіть після переобрання соціаліста Педро Санчеса главою уряду Іспанії в Мадриді вночі відбулися багатотисячні демонстрації та жорстокі протести. Це була вже 14-та демонстрація перед штаб-квартирою партії Санчеса PSOE, яка іноді супроводжувалася насильством, проти амністії каталонських сепаратистів. Санчес пообіцяв амністію двом каталонським партіям в обмін на їхні голоси під час голосування в парламенті щодо його кандидатури.

Учасники мітингу розмахували іспанськими прапорами і вигукували «Національну єдність» та «Хай живе Іспанія». На адресу Санчеса також звучали звичайні образи іспанською мовою. Учасники акції в масках, переважно молоді люди, кидали в поліцію пляшки, тенісні м'ячі, барикади, петарди та бенгальські вогні, що було показано на телебаченні.

Потім поліція розігнала мітинг. Семеро людей, у тому числі поліцейський, отримали легкі поранення, повідомляє агентство Europa Press із посиланням на владу. Семеро людей було також заарештовано.

Консерватори та праві популісти Іспанії звинувачують Санчеса у бажанні встановити «диктатуру» і поставити під загрозу демократію, поділ влади та єдність Іспанії. Саме тому іспанці мають проводити демонстрації доти, доки не будуть проведені нові вибори. Санчеса було обрано у першому турі голосування у четвер, отримавши абсолютну більшість голосів депутатів нижньої палати парламенту.

Пожежникам доводиться гасити контейнер для сміття, підпалений демонстрантами.

Читайте також:  Сергій Гапонов про війну та цінності російської людини

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я