Штайнмайєр розповідає про важкий рік

9

Штайнмайєр розповідає про важкий рік

Війна в Україні, різанина ХАМАС в Ізраїлі та відсутність перспектив світу у найближчому майбутньому: У своєму різдвяному зверненні федеральний президент Штайнмаєр готує громадян до складної ситуації у світі. Зараз важливо не піддатися гніву та зневазі.

Федеральний президент Франк-Вальтер Штайнмаєр закликав жителів Німеччини не втрачати надію на світ і згуртуватися як суспільство. Цього року світ «показав свій темний бік», сказав Штайнмаєр у своєму різдвяному зверненні. Усі мріють про мирніший світ, у тому числі й він сам. “І я вважаю, що ми ніколи не повинні відмовлятися від цього”.

Агресивна війна Росії проти України вступає в другу зиму, а з осені «ми з жахом спостерігаємо за звірствами, які здійснюють ХАМАС, і жертвами війни на Близькому Сході», – продовжив Штайнмайєр. Закономірно очікувати від політичних лідерів «боротьби за правильний шлях, а також відповідей, які допоможуть нам як країні».

Однак, коли в демократичному суспільстві виникають складні ситуації, «є кращі порадники, ніж гнів і зневага», – продовжив Штайнмаєр, закликаючи до згуртованості. Є також кращі порадники, ніж «ті, хто поводиться так, ніби на питання майбутнього завжди є одна проста відповідь».

«Примиритися зі світом разом».

Навпаки, йдеться про «мужність та єдність», – продовжив Штайнмайєр. Необхідно враховувати інтереси всіх людей, «незалежно від того, де і як вони живуть: у місті чи в країні, молоді вони чи старі, чи є іммігрантами, чи завжди жили тут», – заявив глава німецької держави. “Ми зможемо просунутися далі тільки разом, і не тоді, коли кожен замкнеться у своєму власному світі”.

Штайнмайєр не хоче «уявляти собі Німеччину, в якій усі йдуть у себе». «Будучи розумними та відповідальними людьми, ми разом зможемо впоратися зі світом, який кидає нам виклик».

Читайте також:  Чому Дрю Беррімор не дарує своїм дітям подарунки на Різдво

Федеральний президент зробив свої коментарі на тлі популярності AfD, яка в даний час є найсильнішою силою в опитуваннях в деяких федеральних землях. До цього додаються наслідки війни в Україні, які відчуваються у повсякденному житті, а також напружена атмосфера у зв'язку із кризовою ситуацією на Близькому Сході.

Джерело: www.ntv.de

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я