СвДП, ХДС та AfD ускладнюють будівництво вітряних турбін у лісах Тюрінгії

8

Вкотре християнські демократи та ліберали проштовхують зміни до закону разом із AfD, яку тюрингське відомство із захисту конституції віднесло до категорії доведених правих екстремістів.

Парламент – ВДП, ХДС та AfD ускладнюють будівництво вітряних турбін у лісах Тюрінгії

СвДП та ХДС разом з AfD Бйорна Хеке знову внесли поправки до закону Тюрінгії. Три опозиційні партії провели у п'ятницю в парламенті землі поправку до Закону про ліси, протиставивши її червоно-червоно-зеленій коаліції меншості прем'єр-міністра Бодо Рамєлова (Ліва партія). Спірний з юридичної точки зору закон, внесений ВДП, покликаний ускладнити будівництво вітряних турбін у лісах Тюрінгії. Загальна заборона на будівництво вітряних турбін, що діяла до 2022 року, була скасована Федеральним конституційним судом у Карлсруе як неконституційна.

Перша поправка до закону, в якій вирішальну роль відіграли голоси AfD, віднесеної Тюрінгським відомством щодо захисту конституції до категорії доведених правоекстремістських партій, викликала загальнонаціональні дебати кілька тижнів тому. Тоді ХДС, як найбільша опозиційна група в парламенті землі Ерфурт, разом із СвДП та AfD досягла зниження податку на передачу землі до 5,0 %. ХДС виправдовував свої дії тим, що добрих ініціатив не можна запобігти лише тому, що AfD загрожує проголосувати «за». Тюрінгський ХДС одержав підтримку від голови федеральної партії.

Читайте також:  Не зупиняйте атомну електростанцію до весни

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я