Ганновер дозволяє біженцям розплачуватися карткою

11

За даними міської влади, на даний момент дебетові картки отримали майже 70 прохачів притулку у рамках пілотного етапу. У майбутньому кількість користувачів може зрости до 300-400.

Міграція – Ганновер дозволяє біженцям розплачуватися карткою

Біженці, які не мають рахунків у німецькому банку, у майбутньому отримають у Ганновері дебетову картку для безготівкової оплати. Як повідомила в п'ятницю лорд-мер Беліт Онай, столиця Нижньої Саксонії завантажуватиме гроші, на які іммігранти мають право відповідно до Закону про допомогу прохачам притулку, на картку у вигляді щомісячного кредиту. Це займе набагато менше часу, аніж колишня ручна видача квитанцій, і біженцям більше не доведеться стояти в чергах, щоб отримати свої гроші.

Зелений політик наголосив, що використання карток не буде обмежено. Навпаки, ціль полягає в тому, щоб дати біженцям можливість більше брати участь у житті суспільства. Візуально карти виглядають як будь-яка інша платіжна картка – тому статус біженця користувача не розпізнається під час оплати. Співпраця з постачальником карток Visa має забезпечити високий рівень прийняття картки.

За даними міста, на даний момент у рамках пілотної фази карти отримали майже 70 прохачів притулку. У майбутньому кількість користувачів може зрости до 300–400 осіб, включаючи отримувачів соціального забезпечення, які не мають рахунків у німецькому банку. За словами Онея, Ганновер – перше велике німецьке місто, яке впровадило подібну систему соціальних виплат. Соціальна карта була розроблена компанією Publk GmbH із Берсенбрюка під Оснабрюком.

Читайте також:  Хольтер закликає включити освіту до Основного закону

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я