Судовий процес щодо компенсації за захворювання після вакцинації “Корона

15

У Вищому регіональному суді Бамберга (OLG) розпочався розгляд позову про відшкодування збитків проти виробника вакцини «Корона» компанії «Астразенека». 32-річна позивачка була щеплена вакциною Covid-19 британсько-шведської компанії у 2021 році. Внаслідок цього вона перенесла так званий тромбоз кишкової вени і тимчасово перебувала на лікуванні в реанімації. За її словами, вона і сьогодні страждає від наслідків.

Регіональний суд Хофа відхилив позов жінки на початку січня. Вона подала апеляцію на це рішення. Адвокати виробника відхиляють вимоги позивачки та посилаються на рішення суду першої інстанції.

Ця цивільна справа – одна з перших у Німеччині проти виробника вакцини «Корона». Невідомо, чи буде ухвалено рішення у понеділок. Можливо також, що сторони дійдуть мирової угоди.

Жінка вимагає від компанії Astrazeneca відшкодування збитків у розмірі не менше 250 000 євро за біль та страждання, а також 17 200 євро за втрату заробітку та до 600 000 євро за майбутні збитки.

На початку судового процесу адвокат жінки також зажадав зобов’язати виробника надати інформацію про всі побічні ефекти та негативні наслідки вакцинації своєю вакциною Corona.

Читайте також:  Греція перед парламентськими виборами: Казка про самодержавство

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я