Стефан Вайль доручився за іранського адвоката

12

“Мохаммад Наджафі захищав політичних в’язнів і публічно показав режиму дзеркало.”

 

Стефан Вайль доручився за іранського адвоката

Міністр-президент Нижньої Саксонії Стефан Вайль (СДПН) взяв на себе політичну поруку за затриманого іранського адвоката. Мохаммад Наджафі протягом багатьох років неодноразово зазнавав загроз і арештів з боку іранської влади через свою роботу як адвокат правозахисників та їхніх родичів, а також через публічну критику режиму, повідомила в четвер державна канцелярія в Ганновері.

У 2018 році його було ув’язнено. Водночас, 47-річного адвоката засуджено до тюремного ув’язнення терміном понад 24 роки в ході кількох довільних судових процесів в Ірані, додали у відомстві.

Мохаммад Наджафі захищав політичних в’язнів

Згідно з прес-релізом, прем’єр-міністр Вайль сказав: «Я приголомшений величезною жорстокістю та свавіллям, з якими іранський режим діє проти свого народу». Придушення, арешти, тортури та страти були частиною жорстокого повсякденного життя режиму.

«Мохаммад Наджафі захищав політичних ув’язнених як адвокат і публічно показав режиму дзеркало – це стало його загибеллю. Наджафі страждає на діабет, а також хвороби нирок, простати і серця», – сказав політик СДПН. Прихильники говорили про тривожний стан здоров’я.

«Я закликав посла Ірану негайно забезпечити Мохаммаду Наджафі адекватну медичну допомогу та домагатися його негайного та беззастережного звільнення», – сказав Вайль.

Читайте також:  Штайнмайєр прибув до Казахстану

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я




Введіть символи зображені вище :