США нададуть Україні пакет військової допомоги на $275 млн.

11

Для підтримки зусиль щодо витіснення російських військ із території України.

Пакет військової допомоги

Пакет військової допомоги на 275 млн доларів Пентагон надасть ЗСУ. Про це повідомили американські урядовці.

У цьому пакеті відсутнє якесь нове велике озброєння. Дії Сполучених Штатів переважно націлені на надання бойових припасів для зброї, яка вже має українську сторону. Наприклад, для систем HIMARS. Їх ЗСУ використовує для контрнаступу.

Американські чиновники зазначають: новий пакет військової допомоги необхідний, щоб підтримати зусилля щодо витіснення російських військ із території України.

Пакет військової допомоги Україні

Разом із наданням ЗСУ нової допомоги багато чиновників у США висловлюють деякі побоювання. Говорячи про те, що озброєння може потрапити до рук російських військ чи терористичних угруповань. Такі питання деякі члени Конгресу США періодично ставлять офіційним представникам американської адміністрації.

У заяві Держдепартаменту повідомляється, що чиновники зберігають пильність і вживають заходів для того, щоби кримінальні групи не могли незаконним шляхом купити озброєння в Україні. У тому числі це стосується російських військових.

Пакет військової допомоги має надаватися Україні за дотримання жорстких правил

У зв’язку з цим влада США дотримується трикомпонентного плану з нагляду за переданою ЗСУ допомогою. Він включає короткострокові, середньострокові та довгострокові ініціативи щодо посилення нагляду США та України за озброєнням. Зокрема, ракетними системами та засобами ППО.

Раніше міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що США на початку наступного місяця доставлять Україні довгоочікувані передові системи протиповітряної оборони NASAM. За його словами, саме протиповітряна оборона є тим, чого Україна зараз потребує найбільше.

Читайте також:  Німеччина потрапила на витік секретних переговорів про війну в Україні

Американська сторона також повідомила, що найближчим часом надасть Україні два зенітно-ракетні комплекси середньої дальності.

Таким чином, з огляду на новий пакет допомоги на суму 275 мільйонів доларів, з моменту початку війни 24 лютого США виділили Україні зброю та іншу техніку майже на 18 мільярдів доларів.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :