РФ готується до прориву ЗСУ на півдні – британська розвідка

20

Російська армія вибудовує кілька ліній оборони під Маріуполем та у Луганській області.

РФ готується до прориву ЗСУ на півдні - британська розвідка.  Фото: @babel / telegram

Армія РФ зміцнює позиції на південному напрямку. Мета – перешкодити швидкому просуванню ЗСУ. Британська розвідка вважає, що РФ готується до прориву.

РФ готується до прориву насамперед на південному напрямку

Британці звернули увагу на будівництво оборонних споруд у районі Маріуполя. Основна тактична складова – бетонні протитанкові надолби, або «зуби дракона». У виготовленні бетонних пірамід, які ускладнюють танкові атаки, задіяні одразу два заводи.

Міноборони Британії повідомляє, що «зуби дракона» встановлені між Маріуполем та селом Микільське. Також на північ від Маріуполя лінія надолбів тягнеться до села Старий Крим. “Маріуполь – це частина сухопутного переходу з Росії до Криму”, – йдеться в огляді. Розвідка повідомляє, що “зуби дракона” росіяни відправляють у Запорізьку та Херсонську області.

РФ готується до прориву практично скрізь

У свіжому огляді Міноборони Британії наголошує на південному напрямку. Проте, там згадуються й інші спроби РФ посилити оборону. 19 жовтня керівник ПВК «Вагнер» Євген Пригожин заявив про будівництво однойменної оборонної лінії у Луганській області.

Крім того, ПВК комплектує «сили ополчення» із мешканців Білгородської області. Євген Пригожин запропонував місцевому бізнесу направити «добровольцями» чверть своїх працівників чоловічої статі.

На думку британських військових експертів, це свідчить про наміри росіян підготувати глибоку оборону в тилу. “Ймовірно, ці дії покликані перешкодити швидкому просуванню українських сил”, – сказано в огляді.

«Зуби дракона» проросли у Білгородській області

Після ПВК «Вагнер» у жовтні будівництво зміцнень розпочала Білгородська область. Фотографії протитанкових споруд у своєму телеграм-каналі розмістив губернатор В’ячеслав Гладков. З початку війни регіон та обласний центр періодично страждають від обстрілів. Внаслідок артилерійських ударів по підстанціях люди залишаються без електрики.

Читайте також:  Кремль критикують після звільнення бійців "Азовсталі"

Так, 7 листопада під обстрілом опинився Грайворон, місто на заході регіону. Про це повідомляє В’ячеслав Гладков. Уламки пошкодили підстанцію, частина райцентру залишилася без світла. Загрози атак змусили білгородську владу в жовтні зупинити рух поїздів. Осінні канікули в області почалися раніше за термін. Школярів у прикордонних селах у загрозливі дні залишають на дистанційному навчанні.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я