ЄС хоче збільшити виробництво боєприпасів та ракет

28
ЄС хоче збільшити виробництво боєприпасів та ракет: Українські збройні сили можуть сподіватися на значне збільшення постачання боєприпасів та ракет із ЄС у довгостроковій перспективі. Представники урядів країн-членів ЄС та Європарламенту учора увечері погодили план фінансового стимулювання європейської оборонної промисловості для швидкого розширення виробничих потужностей. Він був запропонований Комісією ЄС у травні та передбачає витрати у розмірі 500 мільйонів євро з бюджету ЄС.

Ця угода є ще одним доказом непохитної прихильності ЄС до підтримки України, – прокоментувала Маргарита Роблес, міністр оборони Іспанії в період нинішнього головування в ЄС. Вона також демонструє відданість зміцненню оборонної технологічної та промислової бази ЄС та забезпечує довгострокову безпеку та оборону громадян ЄС.

Передумовою проекту є труднощі країн ЄС із постачанням Україні достатньої кількості наземних та артилерійських боєприпасів, а також ракет для оборонної війни проти Росії. Розширення виробництва покликане запобігти подальшим труднощам для українських збройних сил, а також гарантувати, що самі країни ЄС збережуть здатність до самооборони та зможуть підтримувати достатні запаси.

Угода ще має бути офіційно підтверджена Радою держав-членів та парламентом. Після офіційного ухвалення постанова може набути чинності до кінця липня, як повідомляють джерела в ЄС.

Читайте також:  Генерал ЗСУ: далекобійна західна зброя вражає лінії постачання військ РФ

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я